Multipower Super Amino Liquid 20 amp./25 ml (New Formula)

Multipower Super Amino Liquid 20 amp./25 ml (New Formula) kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MP SUPER AMINO 20AMP

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 97 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 97 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,91 zł.

97,22 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Multipower Super Amino Liquid 20 amp./25 ml (New Formula)

Multipower Super Amino Liquid 20 amp./25 ml (New Formula)

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Rozbudowa masy mięśniowej z jednoczesną utratą tłuszczu, bez konieczności zażywania środków dopingujących, to cel każdego sportowca. Przysadka mózgowa człowieka produkuje hormon wzrostu (somatotropinę, STH), który właśnie to umożliwia. Organizm wytwarza go przede wszystkim podczas dużego stresu, ciężkiego treningu oraz w nocy, w celu lepszej regeneracji organizmu.
     W jaki sposób można dodatkowo wzmocnić wyżej opisany, naturalny efekt, który jest szczególnie ważny dla sportowców? Istnieje kilka sposobów pobudzenia przysadki do wydzielania hormonu wzrostu. Szczególny wpływ ma aminokwas - ornityna, którą organizm potrafi produkować z argininy. Od dawna wiadomo, że dożylne podawanie dużych ilości argininy i ornityny pobudza przysadkę mózgową i zwielokrotnia ilość wydzielanego STH. Efekt ten będzie osiągnięty również poprzez doustne podawanie mniejszych ilości aminokwasów. Przy tym powinno się dostarczać równocześnie jedynie niewielkie ilości innych aminokwasów, gdyż np. aminokwasy rozgałęzione mogą zakłócać przedostawanie się argininy i ornityny do mózgu.
     SUPERAMINO LIQUID zawiera komsorycje wysokich dawek wolnych aminokwasów : L-Argininy i L-Ornityny, uzupełnioną dodatkiem hydrolizatu białkowego.
     Wysokie stężenie tych wolnych aminokwasów w mózgu świadczy o wzmożonym rozpadzie białek w mięśniach szkieletowych. Mózg dla ochrony mięśni wysyła somatotropinę - hormon o działaniu antykatabolicznym i anabolicznym. Podobny efekt uzyskujemy, podając wysoką dawkę argininy i ornityny (aminokwasów wzmagających wzajemnie swoją siłę działania), które oddziałują na odpowiednie struktury mózgu.
     Podawanie argininy i ornityny przyspiesza regenerację powysiłkową oraz ułatwia gromadzenie białek ustrojowych. SUPERAMINO LIQUID to preparat przeznaczony do wspomagania głównie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych, przynosi również znakomite efekty w konkurencjach wytrzymałościowych, stosowany w programach intensywnych przygotowań startowych.
Dzięki płynnej postaci SUPERAMINO LIQUID jest szczególnie dobrze wchłaniany i przyswajany. Zawartość argininy i ornityny (to połączenie jest szczególnie efektywne) została podniesiona do 4,2 g w buteleczce. Zawartość sorostałych aminokwasów i peptydów jest tak dobrana, aby mogły jedynie wspomagać zapoczątkowaną przez hormon wzrostu syntezę białka. Aminokwasy rozgałęzione w wolnej formie nie zostały uwzględnione w zawartości preparatu.
SUPERAMINO LIQUID jest zatem najlepszym wspomaganiem dla budowy masy mięśniowej i rozkładu tłuszczu.

Dawkowanie:
Jedna ampułka dziennie, najlepiej na noc lub na 30 min. przed treningiem

 

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu