Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

Optimum Amino 2222 - 160 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

OPTIMUM SUPERIOR 160

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 65 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 65 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,95 zł.

65,73 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

Optimum Amino 2222 - 160 kaps., to 160 kapsułek zawierających doskonałe w swym składzie, uzupełniające codzienną dietę aminokwasy, wspomagających działanie ciężko pracujących mięśni. Kompozycja aminokwasów pod postacią wiązań peptydowych została stworzona tak, aby maksymalnie podnieść wchłanialność suplementu i utrzymywać stabilny poziom azotowy w organizmie, co zapobiega m.in. katabolizmowi mięśni.

Do kogo adresowany jest Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

Optimum Amino 222 jest bardzo silnym preparatem białkowym, wykorzystującym wszystkie możliwe sposoby pozyskiwania białek do użytku w suplementach i przeznaczony jest wyłącznie dla sportowców, uprawiających sporty siłowe, przede wszystkim kulturystów. Jest przy tym uzupełnieniem podstawowej, codziennej diety, wzbogacając ją o dodatkową ilość aminokwasów, niezbędnych do budowy masy mięśniowej podczas stosowania ciężkich sesji treningowych, a także do ochrony mięśni sportowca w stanie ich spoczynku.

Zastosowanie i korzyści przy suplementacji Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

W chwili przystąpienia do treningu siłowego sportowiec posiada zazwyczaj w organizmie wystarczającą ilość aminokwasów do budowy tkanki mięśniowej. Jest to możliwe, ponieważ aminokwasy są uzyskiwane z białek, dostarczanych organizmowi człowieka poprzez przyjmowanie pożywienia. W początkowym okresie ćwiczeń więc, przy założeniu, że sportowiec ćwiczy regularnie, mamy do czynienia z widocznym wzrostem masy, czyli wielkości mięśni. Jednakże po dojściu do pewnego poziomu, a co przy intensywnych treningach następuje dosyć szybko, wzrost mięśni zostaje zahamowany, a nawet, przy nazbyt intensywnym treningu, a przy braku odpowiedniej ilości budulca w organizmie (aminokwasów), może wystąpić regres w postaci katabolizmu mięśniowego. Przyjmowanie Optimum Amino 2222 skutecznie temu zapobiegnie, ponieważ w jego składzie znajdują się wszystkie niezbędne aminokwasy, zarówno endogenne, jak i egzogenne.

Aminokwasy endogenne w Optimum Amino 2222 - 160 kaps.

Takie aminokwasy, jak m.in. alanina, fenyloalanina, prolina, karnityna mogą być syntetyzowane w organizmie z innych związków chemicznych, na przykład aminokwasów egzogennych. Ich ilość w organizmie człowieka jest wystarczająca przy normalnej diecie, dlatego nie ma potrzeby przyjmowania dodatkowych aminokwasów przez kogoś, kto nie potrzebuje dodatkowego budulca mięśni. Jednakże w wypadku argininy i histydyny, aminokwasów względnie egzogennych wszystko wygląda inaczej, gdyż ich stabilna ilość będzie niewystarczająca już przy najmniejszym wysiłku fizycznym. Tak przynajmniej można wyczytać w Wikipedii, ale także i to, że większość aminokwasów jest syntetyzowana przez organizm z innych aminokwasów, więc w rzeczywistości, bez dostarczenia ich odpowiedniej ilości, zaczyna być odczuwalny ich natychmiastowy brak podczas pracy mięśni. Stąd biorą się właśnie popularne, a niechciane zakwasy”. Nie z powodu podjęcia przez mięśnie wytężonej pracy, ale ze względu na brak dla nich pożywki. Odżywiony aminokwasami organizm, szczególnie trenującego ciężko człowieka, a do czego Optimum Amino 2222 nadaje się idealnie, na takie dolegliwości narażony nie będzie.

Aminokwasy egzogenne w Optimum Amino - 160 kaps.

Leucyna, izoleucyna, walina, to aminokwasy, których organizm samodzielnie nie syntetyzuje z innych związków, a jakby tego było mało, niektóre aminokwasy endogenne są syntetyzowane właśnie z nich. Sportowcy znają je pod skrótem BCAA i są to aminokwasy, bez których nikt się nie obejdzie, a ich ilość dostarczana w pożywieniu, wystarczająca w przypadku przeciętnego człowieka, dla człowieka ćwiczącego w siłowni będzie niewystarczająca zawsze.

Wszystkie aminokwasy budują tkankę mięśniową, przy tym właśnie egzogenne spełniają funkcję najważniejszą i stanowią aż 40% budulca masy.

Wzmacniają metabolizm, czyli wzrost mięśni, przeciwdziałają katabolizmowi, czyli degeneracji mięśni w wypadku braku pożywki (generalnie polega to na pobieraniu przez mięśnie pokarmu z siebie samych, nazywane potocznie samo zjadaniem się albo spalaniem). Stosowanie Optimum Amino 2222 całkowicie wystąpienie katabolizmu wyklucza.

Aminokwasy egzogenne zapobiegają wydzielaniu się serotoniny, odpowiedzialnej za powstawanie uczucia senności i zmęczenia. Właście dzięki temu po zażyciu suplementu ćwiczący odczuwa przyrost, a nie spadek energii życiowej.

Bardzo istotne jest również to, że BCAA odbudowują natychmiast tkankę mięśniową, nawet po bardzo intensywnym treningu oraz zapewniają odpoczynek mięśniom podczas dni pomiędzy treningami, zwanych spoczynkowymi.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

po jednej kapsułce przed posiłkami oraz po jednej przed i po treningu.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Amino 2222
Porcja: 2 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 80
Opakowanie: 160 tabl.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS
Kalorie 15kcal
Kalorie pochodzące z tłuszczu 0kcal
Tłuszcz całkowity 0g 0%
Sód 40mg 2%
Węglowodany całkowite 2g 1%
Białko 2g
-- Aminokwasy EAA:
tryptofan 40mg
walina 130mg
treonina 109mg
izoleucyna 130mg
leucyna 240mg
lizyna 159mg
fenyloalanina 89mg
metionina 40mg
-- Aminokwasy CAA:
arginina 120mg
cystyna 30mg
tyrozyna 70mg
histydyna 40mg
prolina 130mg
kwas glutaminowy/glutamina 388mg
-- Aminokwasy NAA:
kwas asparaginowy 239mg
seryna 100mg
glicyna 69mg
alanina 99mg
Składniki: mieszanka protein (serwatka w proszku, koncentrat białek serwatki, izolat białek sojowych, peptydy serwatki), kwas stearynowy, kroskarmeloza sodu, mikronizowana mieszanka aminokwasów (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, l-glutamina, l-arginina), dwutlenek krzemu, lecytyna), kompleks enzymów (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza).

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu