Pharma Amino Freak 192g

Pharma Amino Freak 192g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.

82,41 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

Pharma Amino Freak 192g

Pharma Amino Freak 192g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Nowoczesne aminokwasy Amino Freak stworzone w celu maksymalnej stymulacji procesów anabolicznych

    Potężnie stymuluje procesy anaboliczne
    Hamuje rozpad (katabolizm) tkanki mięśniowej
    Przyspiesza regenerację
    Działa silnie antyoksydacyjnie
    Obniża zmęczenie mięśniowe
    Klinicznie udowodnione dawki składników aktywnych
    Unikalne klinicznie udowodnione dawki BCAA
    Formuła o przyspieszonym wchłanianiu

Amino Freak to nowej generacji suplement aminokwasowy stworzony w celu maksymalnej stymulacji procesów anabolicznych i optymalnego hamowania katabolizmu tkanki mięśniowej. W swojej złożonej formule, jako jedyny na rynku dostarcza składniki odżywcze w rzeczywiście skutecznych dawkach, których działanie zostało potwierdzone przez badania kliniczne. Oznacza to, iż Amino Freak, w odróżnieniu od innych suplementów aminokwasowych dostępnych na rynku, rzeczywiście skutecznie wspomaga procesy budowy białek mięśniowych.

Amino Freak dostarcza w ANABOLIC HORMONE AMINO ACID COMPLEX m.in. skuteczną dawką L-winianu L-karnityny w postaci CarniFlex. Badania kliniczne wykazały, iż dzięki takiej formie i zastosowanej dawce, w wyniku właściwości antyoksydacyjnych L-winianu L-karnityny, obniżeniu ulega zmęczenie mięśniowe poprzez redukcję mikrouszkodzeń tkanki mięśniowej i przyspieszenie regeneracji. Jak wykazują badania, skuteczna dawka L-winianu L-karnityny, jaką zawarto w Amino Freak, obniża stężenie markerów zmęczenia mięśniowego, dzięki czemu może skutecznie przyspieszać regenerację mięśniową i adaptację do intensywnego wysiłku fizycznego.

Ponadto, Amino Freak jako jedyny na rynku posiada unikalną dawkę i wzajemne proporcje najsilniejszych aminokwasów o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Jak wykazano w badaniach klinicznych, najbardziej skuteczne zapobieganie rozpadowi tkanki mięśniowej, a zarazem wspieranie stymulacji syntezy białek mięśniowych, występuje przy proporcjach L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny wynoszących odpowiednio 45:30:25, a nie jak wcześniej sądzono 50:25:25.

Amino Freak w ANABOLIC/ANTI-CATABOLIC AMINO ACID COMPLEX dostarcza również skuteczną dawkę L-Glutaminy, która wspiera organizm zabezpieczając pozytywny bilans azotowy, jak również będąc prekursorem dla najsilniejszej substancji o działaniu antyoksydacyjnym – glutationu. Dzięki temu Amino Freak może zarówno skutecznie obniżać katabolizm mięśniowy, ale i maksymalnie wspierać procesy anaboliczne organizmu.

Amino Freak dostarcza również L-teaninę oraz AstraGin (kompleks żeń-szenia z tragankiem). L-teanina skutecznie oddziałuje na fale mózgowe, obniżając wytwarzanie hormonów katabolicznych, a tym samym przyspieszając regenerację4. AstraGin natomiast jest opatentowaną formułą o klinicznie udowodnionej skuteczności i zwiększa wchłanianie substancji odżywczych, w tym aminokwasów ze światła jelita do krwiobiegu, dzięki czemu wzrasta skuteczność Amino Freak w stymulacji anabolizmu i hamowania procesów katabolicznych organizmu.

Amino Freak należy obecnie do najlepszych suplementów aminokwasowych na rynku, a dzięki swojej unikatowej formule oraz klinicznie skutecznym dawkom składników odżywczych, powinien być włączony do każdego programu żywieniowego osób wykonujących ciężki intensywny trening fizyczny.

Wartość odżywcza w porcji:

    AMINO FREAK FORMULA
    Wapń (jako węglan)  188 mg
    ANABOLIC HORMONE AMINO ACID COMPLEX  735 mg
    CarniFlex™ (L-winian L-karnityny)  735 mg
    ANABOLIC/ANTI-CATABOLIC AMINO ACID COMPLEX  1116,5 mg
    L-Leucyna 45%  500 mg
    L-Walina 30%  333,5 mg
    L-Izoleucyna 25%  278 mg
    L-Glutamina  500 mg
    ANTI CORTISOL AMINO ACID COMPLEX  25 mg
    L-Teanina  25 mg
    PATENTED AMINO ACID ABSORBTION ENHANCER  2,5 mg
    AstraGinTM (Panax Notoginseng – Astragulus membranaceus)  2,5 mg

Sposób użycia: Spożywać 1 miarke 2 razy dziennie, najlepiej przed i po zakończeniu wysiłku fizycznego. Można również spożywać 2 miarki na raz. Nie należy przekraczać 2 porcji do spożycia w ciągu dnia.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu