Ultimate Beta Alanine 750 - 100 kaps

Ultimate Beta Alanine 750 - 100 kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

ULTIMATE BETA ALANIN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 45 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 45 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,35 zł.

45,37 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Ultimate Beta Alanine 750 - 100 kaps

Ultimate Beta Alanine 750 - 100 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Stosowanie Beta Alaniny do podwyzszenia karnozyny w mięśniach, to sposób na podniesienie potencjału anaerobowego ćwiczeń oraz efektu kreatynowego podczas ćwiczeń.

Pierwsze odkrycia pochodzą z początku 1900, Beta Alanina i Histydyna  to dwa komponenty w dużych ilościach obecne w mięśniach szkieletowych.

Badania wykazały, ze wzrost Karnozyny w mięśniach poprzez suplementację  Beta Alaniną opóźnia zmęczenie oraz podnosi wydajność. Badania również pokazały, że Beta Alanina podnosi próg mleczanowy, podwyższając zdolność organizmu do maksymalnej wydolności podczas wysokowydajnych treningów i obniża neuromuskularne zmęczenie. W siłowni przekłada się to na wieszą ilość powtórzeń. Poprzez podniesienie poziomu Karnozyny można zapobiegać uszkodzeniu nerwów, nie pozwalając im na proces niszczenia, który przebiega szybciej, niż czas w którym są one w stanie zregenerować się. Takie uszkodzenia powodują, że dzień po treningu organizm ma tylko 80% swojej wydolności. Karnozyna pomaga podnieść ten poziom do najwyższego z możliwych. Proces ten jest bardzo potrzebny sportowcom, którzy trenują te same grupy mięśniowe, a którzy nie mogą pozwolić sobie na przerwy treningowe, potrzebne do regeneracji mięśni.

W teście porównano doustne przyjmowanie Beta Alaniny w dawkach 10, 20, 40 mg na kilogram masy ciała i odkryto, że mniej niz 5% zostało wydalone z moczem oraz to, że powyższe ilości podnoszą poziom karnozyny w mięśniach, który wynosil poszczególnie 42,1; 64,2 i 65,8%. Co więcej wydajność wzrosła o 13% po 4 tygodniach i 16,2% po 10 tygodniach. To sugeruje, że dla sportowca ważącego 100 kg, 4 gramy dziennie to więcej niz wystarczająco. Pokazuje to, ze suplementacja Beta Alaniną znacznie podnosi możliwości treningowe; siłe, wtrzymałość oraz ma wpływ na ogólne możliwości wszystkich trzech typów włókien mięśniowych.

Zawartość w porcji (2 kaps):
Beta Alanina 1500 mg

Składniki:
żelatyna, stearynian magnezu, mikrokrystaliczna celuloza

Spozób użycia:
2 kaps 2 x dziennie z 300 ml wody. W dni treningowe przyjmować około 30 min przed ćwiczeniami.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu