Controlled Labs Purple PsyKO 597g

Controlled Labs Purple PsyKO 597g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 147 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 147 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,41 zł.

147,22 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Controlled Labs Purple PsyKO 597g

Controlled Labs Purple PsyKO 597g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Purple PsyKO dostarcza do organizmu najważniejsze aminokwasy, przyspiesza anabolizm i regenerację.

W skład wchodzą:

L-Leucyna - aminokwas egzogenny, jeden z aminokwasów rozgałęzionych, należący do aminokwasów ketogennych. Naturalnie występuje w produktach białkowych, mięsie, nabiale, jajach, rybach, ale również pokarmach pochodzenia roślinnego. Leucyna uważana jest za jeden z najważniejszych aminokwasów dla organizmu sportowca. Wpływa na hormony takie, jak insulina (w połączeniu z węglowodanami), a także oddziałuje na specyficzne kinazy (mTOR), inicjując w ten sposób syntezę białek mięśniowych i tempo przebiegu tego procesu. Leucyna wpływa również korzystnie na proces redukcji tkanki tłuszczowej, przyczyniając się do poprawy składu ciała. Aminokwas ten ma uniwersalne zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych niezależnie od poziomu zaawansowania. Dostarczenie pokarmów lub suplementów zawierających leucynę jest priorytetem potreningowym. Bez odpowiedniej dostępności tego aminokwasu synteza białek mięśniowych nie może mieć miejsca.

Norwalina – należy do aminokwasów nieprotegennych, rozgałęzionych, jest izomerem waliny o bardzo specyficznych właściwościach wykorzystywanych od pewnego czasu w suplementacji sportowej. Norwalina hamuje aktywność enzymu rozkładającego argininę do mocznika i ornityny (arginazy), przez co wyraźnie zwiększa pulę ustrojową tego aminokwasu i nasila jego działanie. Dzięki temu większa ilość argininy może zostać spożytkowana np. w procesie syntezy tlenku azotu – ważnego neuromodulatora i wazolidatora. Norwalina nasila pro-anaboliczne i antykataboliczne działanie argininy, pośrednio przyczyniając się do poprawy zdolności wysiłkowych i lepszego ukrwienia i odżywienia tkanki mięśniowej.

Jabłczan cytruliny – połączenie aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego w jedną molekułę, charakteryzujące się dobrą rozpuszczalnością w płynach i wysoką stabilnością chemiczną. Zjonizowana postać kwasu jabłkowego, bierze udział w przemianach energetycznych zachodzących w ustroju, dzięki czemu uzupełnia potencjał cytruliny o dodatkowe właściwości.
W badaniach naukowych z udziałem sportowców jabłczan cytruliny przyjmowany w dawce 6 g na dobę wyraźnie poprawiał zdolności wysiłkowe i zmniejszał uczucie zmęczenia u badanych, a także korzystnie wpływał na równowagę kwasowo-zasadową i wychwyt zwrotny wodorowęglanów przez nerki. Zarówno przesłanki teoretyczne jak i wyniki próby praktyczne wskazują wyraźnie, iż suplementacja jabłczanem cytruliny może mieć szerokie zastosowania we wspomaganiu wysiłku na każdym poziomie wytrenowania, zarówno w przypadku przedstawicieli dyscyplin siłowych, wytrzymałościowo-siłowych, jak i wytrzymałościowych.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE Purple PsyKO  
Porcja 9,94 g  
Ilość porcji w opakowaniu 60  
Opakowanie 597 g  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego 4000 mg
  L-leucyna 2500 mg
  Jabłczan Cytruliny 1500 mg
  L-Norwalina 100 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu