DEDICATED BCAA Sensation - 339G

DEDICATED BCAA Sensation - 339G kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.

82,41 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

DEDICATED BCAA Sensation - 339G

DEDICATED BCAA Sensation - 339G

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

DEDICATED BCAA SENSATION - 339G

Każda osoba związana ze sportem posiada większe od przeciętnego człowieka zapotrzebowanie na aminokwasy. W szczególności dotyczy to aminokwasów rozgałęzionych zwanych inaczej BCAA. Odpowiednie, dostarczanie aminokwasów rozgałęzionych jest niezbędne, ponieważ ludzki organizm nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie. Dla osób ciężko trenujących, dostarczenie odpowiedniej dawki aminokwasów BCAA wraz z dietą jest praktycznie niemożliwa. Aminokwasy rozgałęzione są podstawą w procesie syntezy białek – niezbędnego do budowania masy mięśniowej. Suplement diety DEDICATED BCAA SENSATION - 339G jest idealnym produktem, który zapewni odpowiednią koncentrację aminokwasów w jednej dawce. Wspomaga procesy antykataboliczne i wspomaga budowę tkanki mięśniowej. Jego unikalny skład, wzmocniony tauryną sprzyja budowanie masy mięśniowej, dostarcza energii i  przeciwdziała rozpadowi tkanki mięśniowej.

O DEDICATED BCAA SENSATION - 339G

Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) to grupa trzech niezbędnych aminokwasów: leucyny, izoleucyny i waliny. Suplement diety DEDICATED BCAA SENSATION - 339G posiada także w swoim składzie taurynę i inne niezbędne pierwiastki, które czynią ten produkt „szytym na miarę” każdego kulturysty. Suplementy BCAA pokazały, że budują mięśnie, zmniejszają zmęczenie mięśni i łagodzą bolesność mięśni. Z powodzeniem zastosowano je również w warunkach szpitalnych, aby zapobiec lub spowolnić utratę mięśni i poprawić funkcjonowanie wątroby. Z dziewięciu niezbędnych do życia aminokwasów trzy to aminokwasy rozgałęzione (BCAA): leucyna, izoleucyna i walina, które właśnie zawarte są  suplemencie. Dodatek tauryny dostarcza potężnej dawki energii – poprawia wydolność podczas ćwiczeń.

Zalety DEDICATED BCAA SENSATION - 339G

  • Jednym z najbardziej popularnych zastosowań BCAA jest zwiększenie wzrostu mięśni. Leucyna aktywuje pewną ścieżkę w organizmie, która stymuluje syntezę białek mięśniowych, czyli proces tworzenia się mięśni. Jej działanie Białko serwatki zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do budowy mięśni. Dlatego też, podczas gdy BCAA mogą zwiększać syntezę białek mięśniowych, nie mogą tego zrobić maksymalnie bez innych niezbędnych aminokwasów, takich jak te znajdujące się w białku serwatki lub innych pełnych źródłach białka. Dlatego też, producent zastosował w formule DEDICATED BCAA SENSATION - 339G jabłczan cytruliny.

  • Niektóre badania sugerują, że aminokwasy BCAA mogą pomóc zmniejszyć bolesność mięśni po treningu. Ból, który odczuwa się po intensywnym treningu nazywa się bólem mięśniowym o opóźnionym początku (DOMS), który rozwija się od 12 do 24 godzin po wysiłku i może trwać nawet do 72 godzin! Wykazano, że aminokwasy rozgałęzione BCAA zmniejszają uszkodzenia mięśni, co może pomóc w zmniejszeniu długości i ciężkości DOMS. BCAA zmniejszają rozkład białek podczas ćwiczeń i obniżają poziom kinazy kreatynowej, co jest wskaźnikiem uszkodzenia mięśni. Dlatego też suplementacja DEDICATED BCAA SENSATION, szczególnie przed ćwiczeniami, może przyspieszyć czas regeneracji.

  • Podobnie jak BCAA mogą pomóc w zmniejszeniu bolesności mięśni po wysiłku fizycznym, mogą również pomóc w zmniejszeniu zmęczenia wywołanego wysiłkiem fizycznym. W pewnym momencie wszyscy doświadczają zmęczenia i wyczerpania podczas ćwiczeń. To, jak szybko organizm się męczy zależy od kilku czynników, takich jak intensywność i czas trwania ćwiczeń, warunki środowiskowe oraz poziom odżywiania i sprawności fizycznej. Mięśnie podczas wysiłku zużywają aminokwasy rozgałęzione, w konsekwencji czego zmniejsza się ich poziom we krwi. Kiedy spada poziom BCAA, zwiększa się poziom niezbędnego aminokwasu tryptofanu w mózgu. Tryptofan z kolei, przekształca się w serotoninę, która ma przyczynić się do rozwoju odczuwania zmęczenia podczas ćwiczeń. Uzupełnianie poziomu BCAA poprawia zatem skupienie podczas ćwiczeń i zmniejsza efekt zmęczenia się organizmu podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń wysiłkowych. Suplement diety DEDICATED BCAA SENSATION może pomóc także w zapobieganiu wyniszczeniu lub rozpadowi mięśni.

  • Białka mięśni są nieustannie rozkładane i odbudowywane (syntetyzowane). Równowaga między rozkładem białek mięśni a syntezą determinuje ilość białka w mięśniach. Zanik lub rozpad mięśni powstaje, gdy rozpad białka przekracza syntezę białek mięśniowych. U ludzi BCAA stanowią 35% niezbędnych aminokwasów występujących w białkach mięśniowych. Dlatego niezwykle ważne jest, aby BCAA i inne niezbędne aminokwasy były wymieniane w czasie zanikania mięśni w celu zatrzymania lub spowolnienia jego progresji.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Składniki (w jednej miarce): L-Leucyna (5000 mg), L-Izoleucyna (1250 mg), L-Walina (1250 mg), L-Tauryna (1000 mg), Jabłczan cytruliny (1000 mg), EPO-DrolTM (100 mg), Ekstrakt z pestek winogron Super GrapeTM (100mg), Fosforan wapnia (100 mg) , Fosforan potasu (100 mg), Fosforan Sodu (100 mg), Astragina®(50mg)

Producent suplementu diety zaleca maksymalne dzienne spożycie od 1 do 3 miarek preparatu. Ważne jest nie przekraczanie dozwolonej przez producenta dawki.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu