San IBCAA-Max - 283g (30 porcji)

San IBCAA-Max - 283g [30 serv] - przełom w BCAA kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 110 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

110,19 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

San IBCAA-Max - 283g (30 porcji)

San IBCAA-Max - 283g (30 porcji)

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Wysokiej jakość suplement antykataboliczny. Produkt wyróżnia się spośród innych produktów zawierających BCAA tym że jest instant. Rewelacyjnie się rozpuszcza. Dodatkowo zawiera chelatowaną glutaminę. Zawiera również przełomową mieszankę PHModx

    Mega dawka Leucyny
    Dodatek L-Glutaminy
    Przyspiesza regenerację

SAN I-BCAA to wysokiej jakość suplement antykataboliczny. Produkt wyróżnia się spośród innych produktów zawierających BCAA tym że jest innstant. Rewelacyjnie się rozpuszcza. Dodatkowo zawiera chelatowaną glutaminę. Zaiwera również przełomową mieszankę PHModx.

L-Leucyna –wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina– swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

Dawkowanie:

    Dzień Treningowy:
    1 porcję przed treningiem. 1 porcję po treningu.
    Dzień Nietreningowy:
    1 porcje rano na czczo.

SKŁADNIKI AKTYWNE: I-BCAA
Porcja: 9,4g
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 283 gram
Zawartość: w 1 porcji (9,4g) zaw: % ZDS*
Calories 10
Calcium 90 mg
Vitamin B6 2 mg
Magnesium 115 mg
Zinc 30 mg
Manganese 48 mg
4:1:1 pHMODX Instantized BCAA's
L-Leucine 4,000mg
L-Isoleucine 1,000mg
L-Valine 1,000mg
pHMODX Alkamine Buffering Mineral Matrix
Calcium bis-glycinate chelate, magnesium bis-glucinate chelate, magnesium bis-glycinate chelate, zinc bis-glycinate chelate
pHMODX
Magnesium glycyl glutamine chelate

* % Zalecanego dziennego spożycia

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu