Syntrax Super Chain - 180 kaps.

Syntrax Super Chain - 180 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

SYNTRAX SUPER CHAIN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.

82,41 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Syntrax Super Chain - 180 kaps.

Syntrax Super Chain - 180 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Ciężko trenujesz, odżywiasz się prawidłowo, jednak wciąż nie jesteś zadowolony z masy Twoich mięśni i ich definicji? Uzupełnij LEUCYNĘ jest prawie pewne, że to jej brakuje Twoim mięśniom! Leucyna jest aminokwasem obdarzonym aktywnością anaboliczną, wpływającym na rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez wielorakie mechanizmy metaboliczne: Leucyna ściśle współpracuje z najważniejszymi hormonami anabolicznymi: insuliną, GH, IGF i – prawdopodobnie - testosteronem.

Jest bardzo sinym stymulatorem produkcji i uwalniania insuliny, porównywalnym z glukozą, uznawaną do niedawna za najsilniejszy aktywator tego hormonu.

Jako związek o pewnych cechach substancji tłuszczowej zmniejsza barierę pomiędzy fazą tłuszczową a wodną błon komórkowych i ułatwia transport aminokwasów i składników energetycznych do komórek mięśniowych, w którym to procesie współpracuje z insuliną.

Jednocześnie – uwagi na wyżej wymienione cechy – sama łatwo wnika do komórek mięśniowych i pozostaje jednym z trzech – obok izoleucyny i waliny – aminokwasów swobodnie penetrujących komórki mięśniowe.

We wnętrzu tych komórek służy jako składnik do budowy białek mięśniowych oraz struktur biorących udział w stymulacji anabolizmu przez hormony, nazywanych „zamkami leucynowymi”, jak również ogranicza aktywność enzymów katabolicznych, niszczących białka mięśniowe.

Najważniejszy mechanizm jej anabolicznej aktywności opiera się na współpracy z insuliną GH, IGF i – prawdopodobnie - testosteronem. Trzy pierwsze, wymienione hormony nie stymulują bezpośrednio produkcji białek, czyli rozwoju siły i masy, tylko działają na ten proces za pośrednictwem enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami. Kinazy kontrolują dwa najważniejsze etapy syntezy białek – transkrypcję i translację. Wprawdzie testosteron – jako hormon steroidowy – bezpośrednio stymuluje produkcję białek mięśniowych na etapie transkrypcji, to jednak kinazy wspomagają ten proces na etapie translacji, jak również stymulują syntezę receptorów androgenowych - białek odpowiedzialnych za anaboliczną aktywność testosteronu.

UWAGA! 1 gram Leucyny zawartej w Super Chain odpowiada 4 gramom zwykłej leucyny!

Wartości odżywcze
SKŁADNIKI AKTYWNE Super Chain
Porcja 2kap.
Ilość porcji w opakowaniu 90
Opakowanie 180kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Leucic acid (HICA) 1000mg

Sposób użycia:

Należy przyjmować 2kap. trzy razy dziennie między posiłkami.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu