Muscletech Essential Platinum 100% Casein 900g.

Muscletech Essential Platinum 100% Casein 900g. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 110 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

110,19 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Muscletech Essential Platinum 100% Casein 900g.

Muscletech Essential Platinum 100% Casein 900g.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola


MuscleTech Platinum 100% Casein – czysta, skoncentrowana formuła zawierająca 100% kazeiny micelarnej
Czysta, skoncentrowana formuła zawierająca 100% kazeiny micelarnej

Platinum 100% Casein zawiera jedynie ultra czystą, mikrofiltrowaną w niskiej temperaturze kazeinę, z której usunięto laktozę, tłuszcz oraz popiół. W przeciwieństwie do innych formuł zawierających gorszej jakości rodzaje kazeiny, Platinum 100% Casein dostarcza 24 g najczystszej formy białka kazeinowego, czyli kazeiny micelarnej , dzięki czemu odżywiasz swój organizm wraz z każdą miarką. To źródło białka zawiera kilka różnych bioaktywnych frakcji białka kazeinowego, które są zatrzymywane w procesie mikrofiltracji.

Bioaktywne frakcje białka kazeinowego w Platinum 100% Casein

    Kazeina alfa S1 to najczęściej występujący rodzaj frakcji białka kazeinowego ; może brać udział w transporcie kazeiny z retikulum endoplazmatycznego do aparatu Golgiego.
    Kazeina alfa S2 to hydrofilowa frakcja kazeiny micelarnej.
    Beta-kazeina ma wiele różnych funkcji biologicznych i może dostarczać bioaktywnych peptydów. Co więcej, beta- kazeina zawiera sekcje hydrofilowe i hydrofobowe, które odgrywają ważne role w fizycznych interakcjach powstawania miceli.
    Kappa-kazeina stabilizuje delikatne micele kazeinowe i przedłuża trawienie shake'ów Platinum 100% Casein, co wydłuża okres dostarczania aminokwasów.

Platinum 100% Casein przedłuża okres dostarczania aminokwasów, co zapobiega rozkładowi mięśni

Badacze jednego z wiodących uniwersytetów we Francji udowodnili, że spożywanie kazeiny micelarnej w ilości, w jakiej znajduje się ona w Platinum 100% Casein, może prowadzić do zmniejszenia rozkładu białka o 34% na przestrzeni 7 godzin. Według badaczy powolne trawienie kazeiny micelarnej może działać antykatabolicznie, co może hamować rozkład białek mięśniowych.
Korzyści z zażywania Platinum 100% Casein
Profil aminokwasowy Platinum 100% Casein

Platinum 100% Casein zawiera wysokie dawki aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych (BCAA), glutaminy (aminokwasu o silnym działaniu antykatabolicznym ) i aminokwasów egzogennych ( aminokwasów, których potrzebuje Twój organizm).

Nasza formuła dostarcza 4 g glutaminy i prekursora glutaminy w każdej miarce. Dawka ta jest o wiele wyższa niż w innych, gorszych źródłach białka. Co więcej, każda miarka zawiera 5,2 g BCAA – dużo więcej, niż w większości innych suplementów BCAA, nie wspominając nawet o proszkach białkowych! Ale to nie wszystko. Każda miarka Platinum 100% Casein dostarcza ponad 10 000 mg aminokwasów egzogennych. Spróbuj znaleźć inny suplement, który dostarczyłby Ci ich w tak dużej ilości!

MuscleTech Platinum 100% Casein:

    Błyskawiczna rozpuszczalność
    Wspaniały smak
    Zapobiega rozpadowi mięśni

http://www.prometeus.nl/CmsData/Artikelen/Fotos/3362/v-635442174920231090/3362_extra_extra470_1.jpg

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu