TREC Ultimate Protein - 1500 g

TREC Ultimate Protein - 1500 g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 112 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 112 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,36 zł.

112,95 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

TREC Ultimate Protein - 1500 g

TREC Ultimate Protein - 1500 g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

TREC ULTIMATE PROTEIN 1500 g - wysokobiałkowy preparat, niezbędny budulec masy mięśniowej organizmu

TREC ULTIMATE PROTEIN - jest mieszanką białka serwatkowego oraz mleka. Proporcje produktu 80% białka serwatkowego i 85% białka mleka. Jak doskonale wiadomo białko jest niezbędnym składnikiem do budowy masy mięśniowej w organizmie. Bez niego nie ma możliwości na przyrost masy mięśniowej przy dużej utracie energii podczas wyczerpującej aktywności fizycznej. Białko stanowi 90% masy mięśniowej naszego organizmu. Jest niezbędnym budulcem masy mięśniowej. Bez jego udziału budowa masy mięśniowej nie jest możliwa. TREC ULTIMATE PROTEIN 1500 g - jest dodatkiem odżywczym do diety, dla osób u których zapotrzebowanie na ten składnik wzrasta. Osoby, które trenują ciężko fizycznie, uprawiają sporty wyczynowe, ćwiczą intensywnie na siłowni, potrzebują większej zawartości białka, którego nie są w stanie dostarczyć organizmowi w pożywieniu. Nie jest to możliwe. Dzienne zapotrzebowanie dla osób wykonujących wyczerpujące ćwiczenia fizyczne na spożycia białka wynosi 200 gram - 250 gram.Stosowanie produktów spożywczych, o dużej zawartości białka, nie jest wystarczające dla osób trenujących. W ich przypadku zapotrzebowanie na białko jest większe. Jeżeli osoba, która uprawia jakąkolwiek dyscyplinę sportową, chce nabrać masy mięśniowej musi zaopatrzyć się w produkty odżywcze, wysokobiałkowe. Są to suplementy diety, które są dodatkiem do pożywienia. 

Korzyści płynące ze stosowania TREC ULTIMATE PROTEIN 1500 g

Korzyści, które płyną przy stosowaniu produktu wysokobiałkowego jakim jest TREC ULTIMATE PROTEIN 1500 g są zdumiewające. Uzupełnianie białka w diecie sprawia, że organizm otrzymuje odpowiednią ilość aminokwasów - cząsteczek białka, które są niezbędnym budulcem masy mięśniowej organizmu. Produkt ten charakteryzuje się dużym stężeniem aminokwasów rozgałęzionych oraz glutaminy. Glutamina jest niezbędnym składnikiem, który potrzebny jest do regeneracji organizmu po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Bardzo istotne jest również ograniczenie stężenia węglowodanów oraz tłuszczy w produkcie. Produkt rozpuszcza się w wodzie oraz mleku. Składniki, które zawarte są w produkcie należą do białek o najwyższej wartości biologicznej.. Dzięki dobrze dopasowanym proporcjom białka, w produkcie możliwe jest nabieranie masy mięśniowej, przy jednoczesnym ciężkim, wyczerpującym treningom fizycznym. Organizm jest odpowiednio, równomiernie zaopatrzony w aminokwasy oraz glutaminę. 

Przeznaczenie TREC ULTIMATE PROTEIN 1500 g

Jest to produkt wysokobiałkowy, który przeznaczony jest dla osób, u których wzrasta zapotrzebowanie na białko. Do takich osób zaliczają się przede wszystkim osoby, które:

  • uprawiają sporty wyczynowe, między innymi kulturystykę,
  • wykonują intensywne ćwiczenia na siłowni, 
  • poddają swój organizm wyczerpującym treningom,
  • uprawiają inne dyscypliny sportu,
  • uprawiają aktywność fizyczną.  

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Jedna porcja 40 gram (dwie miarki). Należy rozpuścić je w 200 mililitrach wody lub mleka. Najlepiej do tego celu nada się mikser lub szejker. W zależności od potrzeb należy przyjmować od dwóch do trzech porcji na dzień.

Dni treningowe: Pierwsza porcja w godzinach porannych, po przebudzeniu, Druga porcja do półtorej godziny po treningu. Trzecia porcja przed snem.

Dni nietreningowe: Pierwsza porcja w godzinach porannych, po przebudzeniu. Druga porcja pomiędzy posiłkami. Trzecia porcja przed snem.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu