ActivLab HOT 3kg

Obniżka! ActivLab HOT - 3kg kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

41,12 zł

-6,00 zł

47,12 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

ActivLab HOT 3kg

ActivLab HOT 3kg

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

ActivLab HOT - 3kg jest suplementem diety stanowiącym koncentrat napoju izotonicznego w proszku. Tym samy, produkt ten po rozpuszczeniu w wodzie staję się pełnowartościowym, użytecznym po treningu, jak i w trakcie niego źródłem energetycznych węglowodanów oraz potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementów. 

Zastosowanie opisywanego suplementu diety.

ActivLab HOT - 3kg, jak wspomnieliśmy na wstępie, jest koncentratem napoju izotonicznego w proszku. Przekładają to na język bardziej przystępny, opisywany przez nas suplement diety stanowi zbilansowane źródło potrzebnych organizmowi składników, które tracone są podczas intensywnego wysiłku. Tym samy produkt ActivLab HOT - 3kg może być wykorzystywany zarówno podczas treningu, jak i po jego zakończeniu.

Dla kogo przeznaczony jest ten suplement diety?

ActivLab HOT - 3kg przeznaczony jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że bez względu na to, czy jesteśmy profesjonalistami, czy wyłącznie amatorami, podczas treningu tracimy płyny oraz elektrolity. Płyny i elektrolity, które są niezbędne do prawidłowego, zdrowego i optymalnego funkcjonowania naszego organizmu. Tym samym, suplement diety ActivLab HOT - 3kg może być polecony wszystkich osobom, które chcą sport uprawiać zdrowo, z korzyścią dla swojego organizmu.

W czym suplement diety ActivLab HOT - 3kg jest lepszy od zwykłej wody? Zalet i przewag opisywanego przez nas produktu jest wiele, ale my postaramy się wymienić jedynie kilka, naszym zdaniem najważniejszych. Tak więc, ActivLab HOT - 3kg wykazuje przewagę nad wodą w następujących aspektach:

  • Zbilansowany skład elektrolitowy - wraz z wodą, podczas wysiłku fizycznego, tracimy elektrolity. Ich właściwe uzupełnianie jest równie ważne, co odpowiednia podaż płynów.
  • Zawartość energetycznych węglowodanów - zaraz po treningu, gdy nasze mięśnie są głodne energii, kluczowym dla ich wzrostu jest dostarczenie im odpowiedniej ilości łatwo przyswajalnych węglowodanów prostych.
  • Efektywniejsze nawadnianie organizmu - liczne badania wykazały, że nawadnianie organizmy płynami izotonicznymi jest o wiele bardziej efektywne niż zwykłą wodą.

Uwagi co do stosowania opisywanego przez nas suplementu diety.

ActivLab HOT - 3kg jest produktem bezpiecznym, ale jak każdy suplement diety, w wybranych grupach pacjentów, może wykazywać niekorzystne działania. Należy zatem, przed jego pierwszym użyciem, skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Jest to szczególnie ważne w przypadku pacjentów leczących się na jakiekolwiek choroby przewlekłe oraz pacjentów, którzy przyjmują leki na stałe (szczególnie niebezpieczne może być łączenie produktu ActivLab HOT - 3kg z lekami wpływającymi na gospodarkę elektrolitową organizmu).

Co więcej, należy pamiętać, że suplement diety ActivLab HOT - 3kg nie może stanowić alternatywy dla zdrowej oraz zbilansowanej diety. Jego używaniem może stanowić jedynie sposób na wspomaganie swojego organizmu w okresach wzmożonej utraty płynów oraz elektrolitów.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto. 

w 100 g

w 1 porcji (15 g)

Wartość energetyczna

1540 kJ / 360 kcal

231 kJ / 54 kcal

Białko

0 g

0 g

Węglowodany

90,5 g

13,6 g

Tłuszcz

0 g

0 g

Witamina E

16,7 mg

2,5 mg

Witamina C

100 mg

15,0 mg

Tiamina

2,3 mg

0,35 mg

Ryboflawina

2,7 mg

0,4 mg

Witamina B6

3,3 mg

0,5 mg

Witamina B12

1,7 µg

0,25 µg

Folacyna

333,3 µg

50 µg

Kwas pantonenowy

10,0 mg

1,5 mg

Niacyna

30,0 mg

4,5 mg

Biotyna

250 µg

37,5 µg

Wapń

116,7 mg

17,5 mg

Magnez

50 mg

7,5 mg

Sód

533,3 mg

80 mg

Potas

479,3 mg

71,9 mg

L-karnityna

333,3 mg

50 mg

Dawkowanie

37g(jedna miarka) koncentratu rozpuścić w 500ml wody, należy spożywać podczas wysiłku fizycznego.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu