Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łączenie izolatu z hydrolizatem?

izolat i hydrolizat białka izolat serwatki białko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Artur Podgórski

Artur Podgórski

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisano 28 December 2018 - 21:16 PM

Już było to tłumaczone wiele razy insulina po prostu niekorzystna może być w tym momencie

#22 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1418 postów

Napisano 30 December 2018 - 17:30 PM

A jeśli ktoś dobrze węgle ma ustawione w ciągu dnia to wtedy nawet nie będzie to niekorzystne ta insulina, tylko że z reguły ludzie nie mają tak dobrze ustawionych posiłków

#23 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisano 19 January 2019 - 20:06 PM

Ja wychodzę z założenia, że białko dobrze uzupełniać jedzeniem, prochem ewentualnie jak trzeba. Jak Cię stać na izolat to super, wtedy bym go brał i nie kombinował już z łączeniem z hydrolizatem, ja stosuję cały czas 100% Hydrolizate (tez izolat :)) i nie mieszam z niczym innym, w sumie biję raz dziennie, ale z rana, bo przy fragu tylko to mogę "zjeść" :). Ale przecież białko nie spowoduje żadnego impaktu na inse. Też okno anaboliczne to mit, i nie trzeba pić białka od razu po treningu. 

#24 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1418 postów

Napisano 20 January 2019 - 00:42 AM

Jasne że nie trzeba pić ale można. Chociaż ja osobiście wolę węgle wtedy dawać.

#25 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8333 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 20 January 2019 - 17:59 PM

Białko też wyrzuci insulinę a im szybciej wchłanianie tym więcej przecież to chyba logiczne jest ale przy fragu to jest co innego, tylko że nutę mówimy o dopingu tu..

bo przy fragu tylko to mogę "zjeść" :). Ale przecież białko nie spowoduje żadnego impaktu na inse. Też okno anaboliczne to mit, i nie trzeba pić białka od razu po treningu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych