Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łydki

jak trenować łydki ćwiczenia na łydki muskularne łydki duże łydki-sposób umięśnione łydki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirek.szewczuk

mirek.szewczuk

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 26 October 2015 - 20:17 PM

Łydki - dla wielu kobiet powód zmartwieć, bo są za duże, dla wielu mężczyzn powód do zmartwień bo są za małe. Mięśnie to partia która bardzo trudno wytrenować, bo składają się głównie z włokiń czerwonych. By ćwiczenia na łydki były efektowne potrzebują więcej powtórzeń, tylko wtedy trening przynosi efekty.Skutecznym sposobem na rozwijanie mięśni są tzw ośle wspięcia. Słyszeliście, robicie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 26 October 2015 - 20:46 PM

Nie da sie jednoznacznie wytypowac dobrego cwiczenia niestety kazdy moze inaczej zareagowac a i temat o lydkach juz byl chyba :)

#3 matekk80

matekk80

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 26 October 2015 - 21:20 PM

Ja dopinam na bieżni podczas cardio na tyle ile mogę i nie wyglądają tak wcale tragicznie jak na moja wagę :D + czasami dorzucę jakieś unoszenie podczas przerwy między seriami :)

#4 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 26 October 2015 - 21:24 PM

Jeden wlasnie od cardio bd mial zadowalajacy efekt a inny chociaz bd je katowal to bedzie srednio taka juz genetyka

#5 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 26 October 2015 - 21:38 PM

łydki to genetyka, a osle wspiecia nie koniecznie kazdemu daja taki efekt cwioczenie jak kazde inne

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jak trenować łydki, ćwiczenia na łydki, muskularne łydki, duże łydki-sposób, umięśnione łydki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych