Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aerobiczna 6 Weidera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 27 July 2018 - 10:17 AM

Komu z Was udało się zrobić do końca A6W? Zawsze mi się to marzyło i próbowałam już kilka razy, jednak za każdym razem wymiękałam. Wydaje mi się, że zrobienie całej A6W może być gwarancja uzyskania płaskiego brzucha. Poza tym, ćwiczenia w niej wykonywane, pozwalają spalić zalegającą tkankę tłuszczową i znacząco wzmocnić mięśnie. Generalnie podobno ćwiczenia te są idealne dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, "oponki" i wyrzeźbić brzuch. Jednak moim zdaniem, żeby zrobić ją całą trzeba być naprawdę wytrwałym. Czy Waszym zdaniem A6W faktycznie jest skuteczna? Co zrobić, aby po jej wykonaniu efekty otrzymały się jak najdłużej? Czy należy A6W wykonywać regularnie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3417 postów

Napisano 27 July 2018 - 10:34 AM

Wydaje mi się, że zrobienie całej A6W może być gwarancja uzyskania płaskiego brzucha. Poza tym, ćwiczenia w niej wykonywane, pozwalają spalić zalegającą tkankę tłuszczową i znacząco wzmocnić mięśnie. Generalnie podobno ćwiczenia te są idealne dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, "oponki" i wyrzeźbić brzuch. 

Ty poważnie piszesz z tym płaskim brzuchem i tłuszczem dzięki treningowi brzucha? Bo jeśli tak to żyjesz w średniowiecznej nieświadomości sportowej :D

#3 Madziaszeek

Madziaszeek

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisano 01 May 2019 - 09:52 AM

Ty poważnie piszesz z tym płaskim brzuchem i tłuszczem dzięki treningowi brzucha? Bo jeśli tak to żyjesz w średniowiecznej nieświadomości sportowej :D

A wiesz że wiele osób jeszcze ciągle tak myśl i mając duże brzuchy szukają desperacko ćwiczeń dzięki którym je spłaszczą i wyrzeźbią?  :o  :o  :blink:

#4 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1440 postów

Napisano 07 May 2019 - 18:26 PM

Albo szukają suplementu który po prostu zrobi to za nich :)

#5 Mazurek R.

Mazurek R.

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisano 31 May 2019 - 20:14 PM

Chyba jednak w pierwszej kolejności tego jednego magicznego ćwiczenia szukają ;) bo jednak na suplement trzeba wydać jakieś pieniądze a to z kolei wyobrażają sobie że mogliby robić za darmo w domu 5 minut dziennie :o :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

2 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

vellordo, michu1194