Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alternatywa dla świeżych warzyw

czym zastąpić świeże warzywa warzywa mrożone w diecie czy są zdrowe czy warzywa mrożone w diecie dieta z warzywami warzywa w diecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Natalia J.

Natalia J.

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisano 21 October 2015 - 12:07 PM

Jako, że zbliża się sezon zimowy i ceny warzyw zaczynają rosnąć, co pewnie jeszcze pogłębi się w ciągu kolejnych tygodni, a sama stawiam pierwsze kroki w dziedzinie zdrowego żywienia, zastanawiam się, czy świeże warzywa mogę zastąpić tymi mrożonymi i włączyć je do diety? Wydaje mi się, że tak byłoby trochę taniej, a i wygodniej, bo wystarczy wrzucić na parę taki miks warzyw i właściwie połowa posiłku gotowa. Co myślicie? 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Betilu

Betilu

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 21 October 2015 - 12:54 PM

Można, jak najbardziej. Ja jem mrożone warzywa również w czasie lata, kiedy mam miej czasu na gotowanie czy przygotowanie posiłków. Świetnie się sprawują, tylko właśnie staraj się robić je na parze :) Można dodać jakiś sos i czymś przyprawić i będą jak najbardziej smaczne.

#3 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 21 October 2015 - 13:05 PM

mrożone równiez mozna jesc :)

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#4 Małgorzata Krzysiak0

Małgorzata Krzysiak0

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisano 21 October 2015 - 15:36 PM

jeszcze jak sama sobie zamrozisz to już całkiem wyjdzie Ci lepiej, taniej i będziesz wiedziała, że nie mają zadnych dodatków.

#5 Natalia J.

Natalia J.

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisano 21 October 2015 - 17:42 PM

O właśnie, to wydaje się świetną alternatywą! Jako, że mój rodzinny dom stoi na wsi, to w czasie wakacji faktycznie mogłam pomyśleć o tym, żeby zrobić zapasy i pomrozić te warzywa, teraz miałabym przynajmniej pewność, że są bez żadnych zbędnych chemicznych dodatków. W przyszłym roku na pewno o tym nie zapomnę, a może i jeszcze teraz uda mi się wyciągnąć coś od mamy i pomrozić :)

#6 Bartosz Buczek

Bartosz Buczek

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 840 postów

Napisano 22 October 2015 - 10:01 AM

Mrożone / słoiki %)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czym zastąpić świeże warzywa, warzywa mrożone w diecie, czy są zdrowe, czy warzywa mrożone w diecie, dieta z warzywami, warzywa w diecie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych