Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bieganie z psem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 23 July 2018 - 13:30 PM

Biegacie ze swoimi pupilami? Coraz częściej widzę w parku osoby, które maszerują, albo biegają z psiakami na smyczy. Czy to wygodne rozwiązanie? Ja mam trochę leniwego pasa i obawiam się, że nie byłaby to dla mnie przyjemność namawiać go do biegania w moim tempie. A wy co o tym sądzicie? Praktykujecie taką formę aktywności?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 23 July 2018 - 13:32 PM

Dla mnie słabe to jest

#3 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisano 23 July 2018 - 14:52 PM

Jeszcze w takie gorąco męczyć zwierzę? :) Jak ktoś chce sobie pobiegać to spoko ale nie musi psa ze sobą chyba ciągać :)

#4 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 23 July 2018 - 18:03 PM

Biegacie ze swoimi pupilami? Coraz częściej widzę w parku osoby, które maszerują, albo biegają z psiakami na smyczy. Czy to wygodne rozwiązanie? Ja mam trochę leniwego pasa i obawiam się, że nie byłaby to dla mnie przyjemność namawiać go do biegania w moim tempie. A wy co o tym sądzicie? Praktykujecie taką formę aktywności?

To pobiegnij w tempie psa, delikatny trucht może nie da Ci nie wiadomo jakiego treningu, ale na pewno będzie fajną formą aktywności.

#5 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 23 July 2018 - 22:06 PM

Chyba macie racje, że nie ma co męczyć psa w taki upał, chociaż spróbuję powoli potruchtać jak się ochłodzi np. z rana, bo ruch dla psiaka też jest zdrowy. Dzięki za odpowiedzi!

#6 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 24 July 2018 - 17:46 PM

Macie widzę jakieś miśki leniwe, moje zwierze zmęczyło się jeden raz w życiu, jak łaziłam z nią przez 7 godzin po Kampinosie praktycznie bez przerwy, a ona w tym czasie biegała cały czas w tą i  z powrotem po ścieżkach jak opętana. Wtedy raz w życiu padła i pięć godzin spała bez przerwy, po czym wstała znowu pełna energii i wigoru. Tak to pies był.

#7 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 28 July 2018 - 12:47 PM

Macie widzę jakieś miśki leniwe, moje zwierze zmęczyło się jeden raz w życiu, jak łaziłam z nią przez 7 godzin po Kampinosie praktycznie bez przerwy, a ona w tym czasie biegała cały czas w tą i  z powrotem po ścieżkach jak opętana. Wtedy raz w życiu padła i pięć godzin spała bez przerwy, po czym wstała znowu pełna energii i wigoru. Tak to pies był.

Pies a nie suka? :D

#8 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 29 July 2018 - 21:29 PM

Pies a nie suka? :D

Piękna sunia, ale w tym temacie to chyba nie ma większego znaczenia jak jest płeć zwierzaka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych