Skocz do zawartości


Zdjęcie

BSN Thermonex Core Series

BSN Thermonex Core Series bsn spalacz fatburner

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Di.

Di.

  Ekspert

 • Members
 • PipPipPip
 • 476 postów

Napisano 22 September 2015 - 15:03 PM

930c75d08fba168eb05983df826563bf.jpg
Spalacz Tłuszczu!

 
Więcej Energii, Pobudzenie Przemiany Materii Bez Efedryny!

Thermonex jest rewelacyjnym produktem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn!!
Uznany za TOP PRODUCT w kategorii odchudzanie w roku 2007!!!!
 
Thermonex jest najbardziej zaawansowaną formułą termogenną, jaka pojawiła się na rynku w tym roku, pomagającą sorbyć się zbędnych kilogramów. Jest to naukowo zaprojektowany akcelerator przemiany materii i termogenezy zapewniający niesamowite rezultaty w postaci spalonego tłuszczu, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Wyjątkowa i niepowtarzalna formuła Thermonex przewyższa konkurencję i dostarcza nieporównywalne rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć!

Fakt: Większość z najlepiej sprzedających się formuł termogennych istnieje na rynku już od 5 lat lub dłużej!
 

Fakt: Formuły te są przestarzałe, a osiągane dzięki nim rezultaty nie są adekwatne dzisiejszemu zaawansowaniu nauki!
 

Fakt: Raz na jakiś czas pojawia się produkt, który wchodzi na rynek i całkowicie zmienia sposób, w jaki ludzie sorbywają się tłuszczu.
 

Fakt: Nadszedł ten czas, w którym Thermonex zmieni sposób na sorbycie się niechcianego tłuszczu.

Jak stary jest twój spalacz tłuszczu? Zastanów się chwilę nad najbardziej znanymi i dostępnymi formułami termogennymi. To żadna tajemnica, jestem pewien, że przyszły nam na myśl te same produkty. Teraz pomyśl jak długo produkty te są już na rynku. Niemalże wszystkie najlepiej sprzedające się formuły termogenne istnieją na rynku 5 lat lub dłużej.

Formuły te oparte są na przestarzałej wiedzy, a nie dzisiejszej, i takie same są wywołane przez nie rezultaty- przestarzałe. Nauka rozwija się szybko, to, co było świetne 5 lat temu nie koniecznie musi być takie same dzisiaj! Firmy kryjące się za tymi przestarzałymi formułami, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, nie mają na względzie Twojego dobra. Nie wcielają one do swoich formuł najnowszych technologii, aby maksymalizować Twoje wyniki.
 
Jedynym powodem, dla którego są one nadal najlepiej sprzedającymi się produktami, jest to, że firmy je produkujące posiadają największe budżety reklamowe, a nie, że są one najlepszymi i najskuteczniejszymi spalaczami tłuszczu. W ciągu 5 lat udało im się przekonać konsumenta do myślenia, że ich produkty są najlepsze na rynku.

Zastanów się, w tym biznesie 5 letnia formuła to już historia. Kto chciałby stara formułę termogenną? Nie ja! To, czego chcę, to najnowsze i najwyższej jakości dostępne związki. Więc jeśli pragniesz tego samego, czytaj dalej i sorwól, że wyjaśnię, dlaczego Thermonex jest inny.

Thermonex posiada wyjątkowy profil składników, co wyróżnia go od innych dostępnych środków termogennych. Thermonex został tak zaprojektowany, aby atakować tłuszcz pod różnymi kątami, w przeciwieństwie do większości spalaczy. Przy tworzeniu Thermonex spędziliśmy niezliczone godziny wykorzystując najnowsze technologie, aby stworzyć nieporównywalny i najsilniejszy ze wszystkich, termogenny spalacz tłuszczu.

Popatrz, z jakiego działania znany jest Thermonex EF!

 • Gwałtowna Utrata Tłuszczu z Thermonex To nie Bajka. Gwarantujemy to!
 • Niekwestionowane Rezultaty!
 • Gwałtowne Spalanie Tłuszczu Pod Różnymi Kątami!
 • Łagodny i Długotrwały Dopływ Energii!
 • Zero Rozdrażnienia Po Zakończonej Suplementacji!
 •  Zachowuje i Zwiększa Beztłuszczową Masę Mięśniową!
 •  Zwiększa Koncentrację i Poprawia Wyniki!
 •  Zwiększa Tempo Przemiany Materii i Spala Kalorie (Nawet, Gdy Nie Ćwiczysz)!
 •  Kontroluje i Hamuje Apetyt!
 •  Mobilizuje i Spala Tłuszcz z Trudnych Obszarów (Biodra, Uda, Pośladki i Talia)!
 •  Kontroluje i Zarządza Insuliną!
 •  Transportuje Węglowodany do Komórek Mięśniowych z Dala od Komórek Tłuszczowych!
 • Poprawia Nastrój i Stan Dobrego Samopoczucia!
 • Usuwa Nadmiar Wody Spod Skóry!
 • Przestań Traktować Dietę jako Hobby! Zmień się na Lepsze na Dłużej!
 • Poznaj i Poczuj, co to Prawdziwa Utrata Tłuszczu!


  Thermonex to Najlepszy Sposób na MAXymalne sorbycie się Niechcianego Tłuszczu!

 
Do tej pory, poszukiwanie skutecznego bezefedrynowego spalacza tłuszczu nie przynosiło żadnych rezultatów. BSN jako pierwszej firmie udało się tego dokonać, tworząc produkt o niezwykłym działaniu przewyższającym działanie efedryny. Po roku badań i dopracowywaniu formuły plus miesiącach testowania, mamy zaszczyt ogłosić światu, że jesteśmy pierwszą firmą, która dokonała tak dużego skoku w technologii spalania tłuszczu (bez wykorzystywania efedryny).
 
Thermonex zawiera nowe i przełomowe termogenne odkrycie- LipoThermix™. Nasza wyjątkowa, lipolityczna i termogenna formuła została zaprojektowana tak, aby atakować tłuszcz na 5 różnych sposobów:

 • Celuje w niechciany tłuszcz spalając go z „trudnych” części ciała (bioder, ud, pośladków I talii).
 • Zwiększa przemianę materii i wydatki energetyczne.
 • Tłumi apetyt i łaknienie, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej utrzymać reżim diety!
 •  Eliminuje nadmiar wody spod skóry, sorwalając uwidocznić definicję i nadać Twojemu ciału nowy wygląd!
 •  Thermonex jest specjalnie zaprojektowany, aby chronić i zwiększać, a nie niszczyć beztłuszczową masę mięśniową, która pomaga spalać nadmiar tłuszczu i zwiększać przemianę materii!

 
Thermonex zawiera pierwszy, naukowo opracowany system Pro-Thyroid Optimizing, który nie blokuje funkcji tarczycy. Natomiast, działa synergistycznie z substancjami odpowiedzialnymi za prawidłowe funkcjonowanie tarczy, zwiększając i optymalizując jej działanie. Ten przełom w technologii analogów tarczycy sorwala Twojemu organizmowi naturalnie zwiększyć potencjał tarczycy i przyśpieszyć proces przemiany materii.

Czego mogę się spodziewać po Thermonex?
 
Już po pierwszej porcji zaczniesz rozumieć, dlaczego Thermonex jest najbardziej zaawansowanym technologicznie spalaczem, jaki do tej pory stworzono. W ciągu kilku minut po zażyciu powinieneś odczuć niesamowity przypływ energii i zwiększenie koncentracji. Wkrótce po tym, poczujesz przyjemne uczucie ciepła rozchodzącego się po całym ciele. Jest to prawidłowy objaw początkowej fazy termogenezy (tworzenia ciepła, prowadzące do spalania kalorii i tłuszczu). Podczas gdy twój organizm zamienia się w narzędzie wytapiające tłuszcz, możesz doświadczyć również dużo większej kontroli nad swoim apetytem. Łaknienie nie będzie już tak silne i dokuczliwe, a ochota na rzeczy zwiększające ilość tłuszczu zniknie. Wraz z mijającymi dnia i tygodniami będziesz mógł w lustrze dostrzec prawdziwą siłę Thermonex. Namiar wody spod skóry zacznie znikać ukazując nowe kształty i definicję. Po pewnym czasie twoje ubrania staną się zbyt luźne. Sflaczałe i obwisłe miejsca znikną. Dzięki Thermonex odchudzanie nie było jeszcze nigdy takie proste.
 
Jak Thermonex Wypada pod Względem Spalania Tłuszczu w Porównaniu z Produktami Zawierającymi Efedrynę?
 
Nowa technologia wykorzystana w Thermonex została zaprojektowana w taki sposób, aby znacznie lepiej spalać tłuszcz i zwiększać soriom energii w porównaniu z produktami zawierającymi efedrynę. Ponieważ Thermonex nie zawiera efedryny mogliśmy wyeliminować niechciane skutki uboczne w postaci: drżenia, uczucie niepokoju, rozdrażnienia, problemów z odstawianiem efedryny, uczucia przyśpieszonej pracy serca i skróconego oddechu.
 
Czym Thermonex różni się do innych spalaczy?

To proste- nie istnieją żadne inne dostępne spalacza, wykorzystujące tak zaawansowaną i skuteczną technologię. Gwarantujemy, że stosując Thermonex przez 60 dni zgodzisz się z nami, że nie ma spalacza (z lub bez efedryny) równego Thermonex pod względem spalania tłuszczu i zwiększania soriomu energii.

Jak szybko będą widoczne rezultaty? Ile kilogramów stracę w ciągu tygodnia?

Uzyskane rezultaty będą się różniły w zależności od indywidualnych właściwości organizmu. Thermonex został tak zaprojektowany, aby mógł być stosowany przez 3 miesiące. Początkowa utrata wagi może być już zauważalna w przeciągu 1-2 tygodni, jednak znaczące i typowe rezultaty odczuwalne są między 3, a 12 tygodniem Utrata 2-5 funtów tygodniowo uważana jest za bezpieczną ilość. W przypadku utraty większej ilości, zaleca się zmniejszenie dziennej dawki Thermonex. Jesteśmy pewni, że stosując Thermonex przez 60 dni uzyskasz widoczne rezultaty w postaci spalonego tłuszczu i znacznie lepszego wyglądu sylwetki.

SUPPLEMENT FACTS Serving Size: 3 Capsules Servings Per Container: 40   Amount Per Serving %Daily Value Green Tea Extract (Leaf) (65% Total Catechins, 30% (EGCG) Epigallocatechin Gallate and 4% Caffeine) 375mg ** L-Tyrosine 300mg ** Caffeine Anhydrous 250mg ** Octopamine HCL 200mg ** Yerba Mate (Leaf) (25% Caffeine) 200mg ** AdvantraZ® Bitter Orange (Fruit) (30% Synephrine) 60mg ** Bitter Orange (Fruit) (99% Naringin) 50mg ** Evodiamine 35mg ** Diiodotyrosine 90mcg ** Iodotyrosine 50mcg **

This product has been distributed by a NSF Good Manufacturing Practices (GMP) Registered facility.

**Daily Value Not Established. Other Ingredients: Magnesium Stearate and Gelatin. Allergen Warning: Manufactured on equipment which processes products containing milk, egg, soybeans, shellfish, fish oil, and tree nuts. AdvantraZ® is a registered trademark of Nutratech, Inc./Zhishin, LLC licensor of U.S. Patents 6,224,873; 6,316,499; 6,340,481; 6,340,482 and Canadian Patent 2,248,854.

Sposób użycia: Należy przyjmować 3 kapsułki 2-3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem i/lub treningiem. Na początku należy zacząć od połowy rekomendowanej dawki (2 kapsułki 2-3 razy dziennie) w celu sprawdzenia tolerancji.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

UWAGA! Nie wolno przekraczać dawki 12 kapsułek w ciągu 24 godzin. Produkt ten nie może być używany przez kobiety w ciąży lub karmiące. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne lekarstwa. W przypadku wystąpienia drgawek, rozdrażnienia, bezsenności, bólów głowy lub palpitacji serca należy zmniejszyć dawki lub przerwać stosowanie.

** Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

 


Polecamy

Polecamy
 • Advert

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BSN Thermonex Core Series, bsn, spalacz, fatburner

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych