Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bulk Muscle

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 asators

asators

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 20 June 2018 - 17:36 PM

Hello! Zastanawiam się nad kupieniem tego shake do picia czasami po posiłku aby troszkę sobie posłodzić życie. Polecacie jeszcze jakieś ciekawe smaki? Jeszcze mam pytanie dotyczące rozpuszczalności tego produktu, nie chciałbym aby zostawały grudki w szejkerze. Jeśli macie również jakieś dobre szejkery bo parę zawsze potrzebnych dla mnie to chętnie posprawdzam linki

https://proactive-24...ulk-muscle.html

#2 endorinen

endorinen

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 03 July 2018 - 19:28 PM

Ja stosowałem to raz ale wole jednak zwykłe białko, jeśli jesteś amatorem to najlepiej sięgać po takie pierwszego kontaktu produkty typu właśnie białko np. RealPharmu lub Trec'a. Sięgać po jakieś sprawdzone kreatyny itd. Nie ma co eksperymentować bo potem jest problem z tego dawkowaniem dla początkujących. Nie z samych odżywek człowiek żyje na siłowni a wieć zadbaj o swoją talerz a na pewno wyjdzie ci to bardziej na plus

#3 sasho

sasho

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 05 July 2018 - 23:01 PM

A nie lepiej kupić Ci normalnego białka? Lepiej na tym byś wyszedł a smaki są wszędzie praktycznie te same. Wybierasz który Ci pasuje załóżmy czekolada i wrzucasz. Co do szejkerów to najlepiej kupić sobie z jakaś pokrywą siatkowa? która będzie to mieliła podczas pod trząsania. Tak jak kolega wyżej napisał wejdz sobie na sklep centrumodzywek tam jest wszystko co byś potrzebował a to lepiej zostawić może na inny okres treningowy.

#4 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 07 July 2018 - 19:53 PM

Dwa razy miałem i jakoś nie przypasowało mi to. Wole stosować normalne białka które dają mi dużo lepszy efekt niż takie połączenie. Zdecydowałbym się w Twoim przypadku na kupienie np. RealPharm Isolate i możesz dalej trenować. Nie wiem jaki staż posiadasz na siłowni, jeśli mały to na poczatek korzystaj z podstawowej suplementacji aby nabrać doświadczenia które ogólnie Twój organizm dobrze przyswaja i daje najlepsze efekty. Dlatego polecam rozejrzeć się za czymś innym.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych