Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena stroju i jaki wybrać

jaka cena stroju stroje bikini fitness jaki strój wybrać najlepszy strój bikini fitnes

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dafi

Dafi

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisano 22 October 2015 - 16:17 PM

Jak już wcześnie gdzieś pisałem, moja dziewczyna szykuje się do wzięcia udziału w jakichś zawodach w przyszłym roku. Chciałbym jej kupić strój i szczerze mówiąc nie mam pojęcia czym się sugerować i jaki wybrać. Kobietki, może mi coś doradzicie? Wiem, że ma się błyszczeć i przyciągać uwagę, to tyle :) Myślę, że byłoby to dobrym prezentem gwiazdkowym!

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 22 October 2015 - 16:36 PM

Leginsy real pharm są najlepsze! Super materiał moja kobieta jest mega zadowolona

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#3 Gosia Bikiniara:)

Gosia Bikiniara:)

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2739 postów

Napisano 22 October 2015 - 16:47 PM

Dokładnie, kupuj legginsy real pharm! :D Polecam :D Materiał świetny, no i design, który na bank przyciągnie uwagę :D A co do góry, to top i na to jakaś koszulka termoaktywna, z długim, bądź krótkim rękawem, taka, która nie krępuje ruchów :)

#4 Natalia J.

Natalia J.

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisano 22 October 2015 - 17:01 PM

Moja koleżanka startowała jeszcze w tamtym roku w tych zawodach. Pamiętam, że miała strój z dużą ilością błyskotek i w rzucającym się w oczy kolorze. Ale myślę też, że lepiej jakby Twoja dziewczyna sama sobie taki wybrała, to nie jest dobre pole dla faceta :)

#5 Dafi

Dafi

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisano 23 October 2015 - 16:00 PM

Widzę, że raczej nie potraktowaliście mojego posta poważnie. No nic, trudno. Jakoś będę musiał sobie z tym poradzić sam, albo może faktycznie zostawię tę kwestię mojej kobiecie. Nie wiem, czy mamy podobny gust, jeśli chodzi o kwestie estetyczne, także może tak nawet będzie lepiej.. Sam nie wiem...

#6 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisano 26 July 2017 - 12:28 PM

Ostatnio doszlam do wniosku,że również muszę sobie kupić jakieś nowe ciuszki na siłownie. Niby coś tam bym z szafy wygrzebała ale juz dawno nic sobie na siłownie nie kupowałam ( a w takim miejscu również lubie się dobrze czuć i dobrze wyglądać). Zastanawiałam się nad takimi luźnymi spodniami: gwinner_0370_poprawione.jpg Jakoś niezbyt dobrze czuję się w obcisłych ;) Spodenki znalazłam tutaj: https://sklepgwinner...ez-fitness.html Jakby ktoś był zainteresowany to jest to strona producenta tak wiec ubrania można tam kupić całkiem niedrogo.

#7 kkk

kkk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 05 February 2018 - 10:17 AM

A ja polecam firmę Under Armour.Ubrania bardzo dobrej jakości. Wygodne o świetnych parametrach. Dobrze odprowadzają wilgoć, szybko wysychają . Tak więc nie zapocicie sie w niach tak jak w jakichś bawełnianych szmatkach, w których tak naprawdę wygodnie się nie ćwiczy. Aktualnie mam kilka ciuszków od tej firmy i jestem bardzo zadowolony z komfortu jaki dają. Kilka informacji o tym jakie ubrania wybrac na siłownię znajduje się w tym artykule: http://zdrowietopods...yc-na-silownie/ - polecam również zwrócić uwagę na to na jakie buty się zdecydujecie.

#8 Dzikson_Trenuje

Dzikson_Trenuje

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1751 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 05 February 2018 - 11:45 AM

Z ręką na sercu. Under Armour jak dla mnie top 3 w kwestii odzieży sportowej. Ale co do Real Pharm'a też mam dobre zdanie. Mam 2 pary leginsów i są kozak :) Wygoodne i eleganckie :)

#9 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 06 February 2018 - 11:12 AM

Przecież w zapytaniu nie chodzi o ubrania under armour etc tylko o strój dla zawodniczki... -,-

#10 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisano 14 August 2019 - 09:14 AM

Dobrze jest tutaj zwracać uwagę na jakość ubrań sportowych bo od tego zalezy komfort na siłowni - mają być porządne i podtrzymywać piersi, czego – niestety – topy z sieciówek raczej nie robią. Dlatego też zdecydowanie lepiej kupowac takie ubrania w dobrych sklepach sportowych. Przynajmniej wiadomo czego się po nich spodziewać.  Mam jednak dobrą wiadomość: jeden porządy biustonosz sportowy kupiony w dobrym sklepie starcza na lata. Nawet jeśli użytkuje sie go codziennie.  Mam swój ulubiony, który jest ze mną od kilku lat i nie rozciąga się w praniu, świetnie podtrzymuje co trzeba i jest taki, jaki powinien być.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

2 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

nancy83, Edek8