Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciezarki na nogi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 28 June 2018 - 16:23 PM

faktycznie w jakis sposob sa pomocne podczas treningu ?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 alotti

alotti

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 29 June 2018 - 10:41 AM

Ja używałem bez dłuższy czas, gdy grałem w piłkę nożną. Odczuwałem zmiany po tym, nogi wytrzymywały dużo więcej wysiłku niż gdy biegałem bez tego. Warto sobie zastosować i trochę w nich pobiegać. Na początku jest dość ciężko ale później mięśnie trochę nabierają siły i jak poczujesz, że nie stanowią żadnego oporu możesz zastosować cięższe lub po prostu sobie zrezygnować. Zmianę odczujesz podczas biegania na pewno

#3 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 13:51 PM

Bardzo dawno temu stosowałem , ale nie warto możesz uszkodzić sobie kolana. Możesz wzmacniać przez normalny trening poprzez ćwiczenia na siłowni. Takie coś ewentualnie możesz stosować do kopnięć w worek lub do spacerowania chociaż po Ci taka nie wygoda. Zacznij normlanie ćwiczyć na siłowni nogi, poznaj wiecej ćwiczeń a nogi będą się powoli rozbudowywały. Tym bardziej kolana regenerują się wolno a sypią bardzo szybko. Na maszynach również nie rób pełnych wyprostów

#4 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 July 2018 - 07:39 AM

zalezy do jakiego cwiczenia, jasne, ze sa pomocne do niektorych cwiczen, a do innych są zbedne :) 

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#5 Kucharskann

Kucharskann

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 826 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 July 2018 - 07:52 AM

jak najabrdziej w wielu cw sa pomocne 

#6 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 06 July 2018 - 09:43 AM

Pomocne, jak najbardziej warto sobie zakładać :)

#7 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 06 July 2018 - 12:19 PM

Na pewno przy ćwiczeniach bardziej delikatnych ciężarki nie zaszkodzą.

#8 sasho

sasho

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 06 July 2018 - 14:14 PM

Do bardzo delikatnych ćwiczeń na pewno Ci się przydadzą, lecz tak jak kolega wyżej pisał można nieźle się nabawić chorób kolan gdy w nich biegamy na dalekie dystanse. Bardzo fajnie ich można używać gdy robimy brzuszki z wyprostowanymi nogami lub do tego typu ćwiczeń aby stawiać już większy opór gdy nogi nie stanowią żadnego problemu. Tylko w takich celach używałem, nigdy do biegania bo źle mogłoby się skończyć. 

#9 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 11 July 2018 - 13:32 PM

Do bardzo delikatnych ćwiczeń na pewno Ci się przydadzą, lecz tak jak kolega wyżej pisał można nieźle się nabawić chorób kolan gdy w nich biegamy na dalekie dystanse. Bardzo fajnie ich można używać gdy robimy brzuszki z wyprostowanymi nogami lub do tego typu ćwiczeń aby stawiać już większy opór gdy nogi nie stanowią żadnego problemu. Tylko w takich celach używałem, nigdy do biegania bo źle mogłoby się skończyć. 

Do biegania totalnie nie, chyba że na krótkie odcinki i nie za ciężkie na przykład 0,25kg byłyby ok nawet do sprintów już

#10 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisano 11 July 2018 - 15:26 PM

Chyba lepiej kamizelka z obciążeniem będzie się sprawdzać no nie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych