Skocz do zawartości

Zdjęcie

coś na pohamowanie głodu

pohamowanie głodu suplement hamujący główf napady głodu co zrobić z nagłym głodem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 rudydżil

rudydżil

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 24 October 2015 - 16:57 PM

Ostatnio dopada mnie masakryczne gastro i już nie wiem o co chodzi. diety nie zmieniałem, zwiększyłem tylko ilość białka, ale nieznacznie. treningi bez zmian. rytm dnia bez zmian. a jak przychodzi wieczór, ok 3-4 godzin po treningu to staję się masakrycznie głodny. może to wina ogólnej paskudnej pogody, nie wiem. potrzebuję czegoś, co trochę pochamuje mój apetyt. 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 24 October 2015 - 16:57 PM

Błonnika wiecej

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#3 KrzysiekCiurus

KrzysiekCiurus

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2350 postów
  • LocationTarnów

Napisano 24 October 2015 - 17:01 PM

Surowe warzywa :)

#4 Gosia Bikiniara:)

Gosia Bikiniara:)

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2739 postów

Napisano 25 October 2015 - 11:19 AM

Dokładnie, warzywami dobijaj posiłki, jak jesteś głodny. Generalnie też zależy czy teraz masujesz, czy redukujesz? Bo też o tym nie wspomniałeś, a to dość istotne :)) Bo na redu to normalne, że jestes głodny :P

#5 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 25 October 2015 - 11:43 AM

I warzywa pomiedzy posiłkami mozesz nawet wrzucić jak ssie

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#6 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 01 September 2016 - 12:05 PM

Warzywa, dużo wody, zająć czymś ręce i głowę:) Nie nudzić się, bo to wzmaga apetyt. Nie myśleć o jedzeniu i traktować je jako uzupełnienie a nie obowiązek itp. Miałem podobne problemy, pomogło mi to co napisałem, a do tego kofeina ( mała czarna, a nie w kapsułkach ) i HCA + Chitosan, ale to na łakomstwo na słodkie:) a jestem strasznym łasuchem;/ i do tego cukrowym narkomanem. Jak tylko posmakuję słodkie to idę w tzw. "cug" więc jem i jem, aż do bólu żołądka. Próbowałem morwy białej, cynamonu itp. Pomogło dopiero HCA , które przy mojej wysokiej tolerancji ( i w sumie już przesyceniu organizmu ) działa można powiedzieć cuda. Ważna oczywiście jest standaryzacja samego HCA w HCA, stąd ja mogę polecić Scitec'a bo zawsze kupuję ten ich suplement, działa i to jest pewne. Stosuję po 2 kapsy dziennie i starcza mi na co najmniej miesiąc opakowanie. 

#7 daniel86

daniel86

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 01 September 2016 - 15:25 PM

galaretka KFD lub protein dessert z kilkoma rodzynkami lub sosem 0 kcal :)

#8 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 24 May 2017 - 11:10 AM

jak potreningowo wpada szejk proteinowy to dorzuciłbym do 10g błonnika witalnego w postaci ziaren do niego :) albo dobijac warzywami tak jak napisali poprzednicy

#9 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 31 May 2017 - 09:51 AM

A dodatkowo można też spróbować nasion chia lub glukomannanu, są to rodzaje zbóż/błonnika, który pęcznieje w żołądku co powoduje uczucie sytości. Wspomnę tu o wcześniej omawianym Scitec'u bo w ofercie ma też suplement Top Shape, opisywałem go w relacji na temat suplementów. Fajny suplement, ale polecam stosować do 3g glukomannanu dziennie, bo przy większych ilościach może dojść do zaparć:)

#10 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 31 May 2017 - 14:16 PM

A ja bym poszedł dalej i wziął różnego rodzaju suplementy blokujące apetyt. W wielu spalaczach są takie środki. Czyli dostaniesz kopa energetycznego i zero chęci na zjedzenie czegokolwiek ;)

Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070

#11 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 05 June 2017 - 10:35 AM

jesli suple blokujace apetyt to na pewno T5 jest kozak :D nie jest to suplement dla kazdego na pewno. Np. ludzie majacy problem z ukladem krazenia lub tarczyca powinny sobie darowac. po za tym jezeli wszystko ze zdrowiem okej i BF nie jest wystrzelony w kosmos to smialo mozna sobie kuracje na tym zrobic. nie dosc, ze po tym stan euforyczny jest niesamowity to i mega mocno blokuje apetyt. wsrod spalaczy to dla mnie zdecydowanie numero uno ;)
  • Piotr LIBERATORE Nowak lubi to

#12 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 05 June 2017 - 14:36 PM

jesli suple blokujace apetyt to na pewno T5 jest kozak :D nie jest to suplement dla kazdego na pewno. Np. ludzie majacy problem z ukladem krazenia lub tarczyca powinny sobie darowac. po za tym jezeli wszystko ze zdrowiem okej i BF nie jest wystrzelony w kosmos to smialo mozna sobie kuracje na tym zrobic. nie dosc, ze po tym stan euforyczny jest niesamowity to i mega mocno blokuje apetyt. wsrod spalaczy to dla mnie zdecydowanie numero uno ;)

Potwierdzone Info u Pań i Panów idealnie się sprawdza podczas redukcji 

Brak apetytu

Mnóstwo energii

Samopoczucie na plus

Mocne treningi dzięki niemu robimy, dzięki czemu przepalimy więcej kcal 

a koszt - nie taki duży tak naprawdę

Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070

#13 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 05 June 2017 - 16:23 PM

Ale też spójrzmy na działanie tego suplementu jakim jest T5 - głownie efedryna powoduje wystrzelenie endorfin - czyli jak wspomnieliście, poprawia się nastrój, wchodzi się w uczucie eforii, co powoduje radość itp. Więc to się głównie przekłada na brak apetytu. Jak najbardziej jest to duży plus.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych