Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co, gdy pada?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 02 July 2018 - 14:47 PM

Pytanie do wszystkich którzy wybierają formę aktywności Street Workout. Jak zaczyna padać deszcz to odpuszczacie sobie ćwiczenia? Robicie wtedy trening w tradycyjny sposób na siłowni? A może trening na deszczu nie jest taki zły i ktoś go lubi? Co w przypadku gdy deszcze nie ustępują przez kilka dni?  Nigdy nie widziałam nikogo ćwiczącego na deszczu, stąd moje pytanie.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 02 July 2018 - 19:38 PM

Jak trochę pada to udaję, że nie widzę. W sobotę tak trochę zmokłam, ale dzięki temu byłam sama na siłowni w parku ;), chora nie jestem, a byłam szczęśliwa jak szczur po przebiegnięciu kanału. Jak leje jak z cukru i do tego wieje to trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale ostatecznie bez przesadyzmu ze wszystkim. Nie jesteśmy z cukru.

#3 Malaga

Malaga

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 July 2018 - 07:31 AM

Można zainwestować w jakąś wiatę i dajesz rade.

#4 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 03 July 2018 - 08:14 AM

Można też wykonywać ćwiczenia w domu. Street to nie tylko skakanie jak małpka po drążku, ale szlifowanie techniki.

ricosyg.png

#5 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 03 July 2018 - 12:33 PM

Nie jesteśmy z cukru.

Zgadzam się. Ja osobiście lubię iść pobiegać jak na dworze delikatnie kropi. Jest to dla mnie orzeźwiające i mnie uspokaja. O dziwo więcej wtedy przebiegam.

#6 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 03 July 2018 - 12:44 PM

W deszczu da się biegać i trenować jednak o wiele przyjemniej jest wykonywać to przy ładnej pogodzie.

#7 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 05 July 2018 - 12:11 PM

Myślę, że w pewnym stopniu zależy to od nas samych. Wiadomo, że jak leje to nie będę ćwiczył na dworze, bo zmoknę. Ale z drugiej strony trening w takim średnim deszczu może dać satysfakcję, że się wytrzymało i nie poddało się.

#8 KamiL86

KamiL86

Nowy

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 September 2018 - 08:09 AM

a ja nie ryzykuje treningu jak mocno pada - ćwiczenia na mokrym drążku mogą się źle skończyć :P a zainwestowanie w podstawowy sprzęt w mieszkaniu to nieduży wydatek - cena maksymalnie 2 miesięcznych karnetów na siłowni ;)

#9 gavick

gavick

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 October 2018 - 12:39 PM

Drążek w domu i jazda, ewentualnie wybrać się na siłownię, okres jesienno-zimowy na street jest niestety najgorszy, ale zawsze się znajdzie rozwiązanie jak się chce. Tak jak kolega wyżej napisał, podstawowy sprzęt to nie duży wydatek, a nie ze spokojem będziemy robić swoje treningi bez martwienia się o pogodę.

#10 rubby

rubby

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 February 2019 - 02:38 AM

To widzę, że ja jestem w naprawdę dobrej sytuacji. W piwnicy postawiłem sobie parę drążków i można coś tam poćwiczyć. Jednak nie ma to jak na dworze...

męskie sprawy - e-Mezczyzna.pl

#11 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 18 February 2019 - 07:11 AM

Na dworze zawsze fajnie, ale szkoda że nie w Polsce :)

#12 łabudzki

łabudzki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisano 22 May 2019 - 20:04 PM

E tam jeśli na dworze to siłownia pod gołym niebem a nie jakieś drążki i drabinki jak dla małp :D

#13 L.Racuś

L.Racuś

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 15 June 2019 - 11:34 AM

Na drabinkach i drążkach też można naturalnie super sylwetkę zrobić, wystarczy YouTube włączyć ;)

#14 KA-rol

KA-rol

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 19 June 2019 - 20:50 PM

I co na tym youtubie mam obejrzeć że kilkoro gości ma niski bf i kaloryfer od tych streetworkoutów? :D

#15 sosad

sosad

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 27 September 2019 - 06:24 AM

A nie można?

#16 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano 02 October 2019 - 11:56 AM

Jasne, że można. Wszystko można tylko pytanie czy jest to przyjemne.... Sama nie mogę się przekonać do biegania na dworze jak pogoda jest brzydka. Jeszcze jak jest mróz to mogę bo wystarczy sobie kupić odpowiednią bieliznę termoaktywną ale do biegania w deszczu nigdy się nie przekonam. Dlatego też ostatnio kupiłam sobie bieżnię w domu. 

Warto na pewno uświadomić sobie różnicę pomiędzy treningiem tlenowym, a beztlenowym:

http://www.keepyour-...czy-beztlenowy/

Co jest opisane na tej stronie. 

Dobrze jest w brzydką pogodę wykonywać zarówno pierwszy jak i drugi rodzaj ćwiczeń 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych