Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co, gdy pada?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 02 July 2018 - 14:47 PM

Pytanie do wszystkich którzy wybierają formę aktywności Street Workout. Jak zaczyna padać deszcz to odpuszczacie sobie ćwiczenia? Robicie wtedy trening w tradycyjny sposób na siłowni? A może trening na deszczu nie jest taki zły i ktoś go lubi? Co w przypadku gdy deszcze nie ustępują przez kilka dni?  Nigdy nie widziałam nikogo ćwiczącego na deszczu, stąd moje pytanie.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisano 02 July 2018 - 19:38 PM

Jak trochę pada to udaję, że nie widzę. W sobotę tak trochę zmokłam, ale dzięki temu byłam sama na siłowni w parku ;), chora nie jestem, a byłam szczęśliwa jak szczur po przebiegnięciu kanału. Jak leje jak z cukru i do tego wieje to trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale ostatecznie bez przesadyzmu ze wszystkim. Nie jesteśmy z cukru.

#3 Malaga

Malaga

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 July 2018 - 07:31 AM

Można zainwestować w jakąś wiatę i dajesz rade.

#4 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 03 July 2018 - 08:14 AM

Można też wykonywać ćwiczenia w domu. Street to nie tylko skakanie jak małpka po drążku, ale szlifowanie techniki.

ricosyg.png

#5 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 03 July 2018 - 12:33 PM

Nie jesteśmy z cukru.

Zgadzam się. Ja osobiście lubię iść pobiegać jak na dworze delikatnie kropi. Jest to dla mnie orzeźwiające i mnie uspokaja. O dziwo więcej wtedy przebiegam.

#6 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 03 July 2018 - 12:44 PM

W deszczu da się biegać i trenować jednak o wiele przyjemniej jest wykonywać to przy ładnej pogodzie.

#7 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 05 July 2018 - 12:11 PM

Myślę, że w pewnym stopniu zależy to od nas samych. Wiadomo, że jak leje to nie będę ćwiczył na dworze, bo zmoknę. Ale z drugiej strony trening w takim średnim deszczu może dać satysfakcję, że się wytrzymało i nie poddało się.

#8 KamiL86

KamiL86

Nowy

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 September 2018 - 08:09 AM

a ja nie ryzykuje treningu jak mocno pada - ćwiczenia na mokrym drążku mogą się źle skończyć :P a zainwestowanie w podstawowy sprzęt w mieszkaniu to nieduży wydatek - cena maksymalnie 2 miesięcznych karnetów na siłowni ;)

#9 gavick

gavick

Nowy

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 October 2018 - 12:39 PM

Drążek w domu i jazda, ewentualnie wybrać się na siłownię, okres jesienno-zimowy na street jest niestety najgorszy, ale zawsze się znajdzie rozwiązanie jak się chce. Tak jak kolega wyżej napisał, podstawowy sprzęt to nie duży wydatek, a nie ze spokojem będziemy robić swoje treningi bez martwienia się o pogodę.

Po męsku dla mężczyzn - WiecejMeskosci.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

1 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

stan-podolski