Skocz do zawartości

Zdjęcie

Conor McGregor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 horangone

horangone

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 21 June 2018 - 19:28 PM

Jak myślicie kiedy wróci znowu do oktagonu? Myślicie że to już nie zawodnik a tylko zwykła marka, zarobił swoje i już nigdzie się nie pokazuje nie słychać nic o jego walkach. Wiecznie tylko jakieś skandale które tworzy wokół siebie. Chętnie bym zobaczył go ponownie w MMA niż w boksie bo to wiadomo czysty skok na kasę a nie ambicję do osiągnięcia jakiegoś pasu. Powoli mam wrażenie, że to wszystko jest tak ustawione i odbiera to osiągnięcie sukcesu innym zawodnikom również z tym Polski którzy nie są aż tak medialni. 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 talom

talom

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 04 July 2018 - 21:38 PM

To się doczekałeś chłopie, jako iż lubię go oglądać a niestety za dużo nam tego nie dadzą. Wszystko musi być ustawione, jego zaczepki, jego sprawy w sądach, mandaty. Ktoś musi nakręcać na PPV, więc dlatego Conor tak mało walczy jakby wciąż miał mieć walki to jego medialność by powoli spadała i ktoś inny zająby jego miejsce. Czekam z niecierpliwością na jego nową walkę no i sam nie wiem na kogo stawiać. Na pewno McGregor jest w formie, wiec zobaczymy jak to wszystko się potoczy. 

#3 DeckardShaw

DeckardShaw

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 16 July 2018 - 11:55 AM

Całkiem możliwe, że w końcu odejdzie od MMA na rzecz boksu. Z "money" mimo że przegrał, poszło mu w sumie całkiem nieźle... 

#4 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 16 July 2018 - 21:25 PM

Wg mnie to tak troche ch..j, a nie sportowiec z niego. Co tu dużo mówić - gość przestał walczyć, stracił pas, który i tak zbyt długo blokował. Rozumiem, że kasa, że wakacje, ale albo jest mistrzem, albo nie. Wychodzi na to, że nie ma już ambicji do tego, żeby rywalizować w UFC.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#5 fitlover

fitlover

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisano 25 July 2018 - 13:26 PM

Conor to dość kontrowersyjna postać, ale miło byłoby go znów zobaczyć w oktagonie! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych