Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy doping jest konieczny?

doping

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 29 June 2018 - 14:12 PM

Trenuje od bardzo dawna, a moje efekty nie satysfakcjonują mnie wystarczająco. Regularnie staram się zwiększać sobie obciążenie i liczbę serii. Czy żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę i rzeźbę powinnam sięgnąć po doping?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 29 June 2018 - 15:15 PM

jesli nie masz cierpliwosci to tak :) jesli bedziesz ciezko pracowala i pogodzisz sie z tym ze to wymaga czasu to nie

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 29 June 2018 - 15:59 PM

Mówisz o trenowaniu, a ja zapytam się o Twoje jedzenie. Jak wygląda Twój talerz, że mimo tylu lat treningu efekty nie powalają?

#4 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3330 postów

Napisano 30 June 2018 - 09:47 AM

Może masz za duże oczekiwania, jakie efekty byś życzyła sobie uzyskać tak w ogóle?

#5 kaczmar.piotr.

kaczmar.piotr.

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisano 30 June 2018 - 16:06 PM

Właśnie ciężar zwiększasz wiec progres jest

#6 Mareczek

Mareczek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 30 June 2018 - 19:16 PM

Myślę, że doping nie jest koniecznością.

#7 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1394 postów

Napisano 01 July 2018 - 12:16 PM

Myślę, że doping nie jest koniecznością.

Zależy od poziomu w jaki celujesz

#8 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 01 July 2018 - 21:46 PM

Mówisz o trenowaniu, a ja zapytam się o Twoje jedzenie. Jak wygląda Twój talerz, że mimo tylu lat treningu efekty nie powalają?

Staram się właściwie komponować swoje posiłki. Zazwyczaj jest to duża ilość produktów wysokobiałkowych, mało tłuszczów i średnia ilość węglowodanów. W ostatnie głównie w postaci warzyw. Do sałatek zdarza mi się dodawać oliwę, ale myślę że to nie jest zbrodnia. Słodyczy nie jadam w cale. Nie lubię ich i nawet mnie nie kusi. Mięsa wybieram tylko te niepoprzerastane tłuszczem. Szukałabym winy gdzieś indziej niż w diecie. 

Właśnie ciężar zwiększasz wiec progres jest

Niestety wizualnie nie za bardzo. Chciałabym mieć wyraźnie zarysowane mięśnie, szczególnie ud, pleców, łydek i brzucha.

#9 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 02 July 2018 - 14:10 PM

i jesli masz na to fundusze  :ph34r:

#10 dutam

dutam

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 02 July 2018 - 22:56 PM

Tak jak wyżej osoba pisała, najpierw jak wygląda Twój talerz. Chociaż jak piszesz że zwiększasz cieżary to jest progres, nie tylko w sylwetce trzeba zauważać efekty. Jeśli rośnie siła to przyjdzie efekt atletycznej sylwetki. Trzeba być bardzo cierpliwym, aby uzyskać swoje efekty. Doping nie jest koniecznością wiadomo genetyka bardzo ogranicza w zwalnia ten cały progres gdy byliśmy na samym początku. Jeśli poczujesz, że musisz to weź tylko z głową żeby problemów nie było.

#11 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 03 July 2018 - 08:00 AM

To, że jesz zdrowo nie znaczy że jesz dobrze. Musisz mieć skomponowaną dietę pod siebie i pod określony cel. Chcesz mieć wyraźne mięśnie, a już ćwiczysz od jakiegoś czasu to przeprowadź redukcję. Nie wiemy jak wyglądasz, więc ciężko coś doradzić. Myślę, że za dużo też oglądasz fejsa i youtuba gdzie wszyscy po 12 tyg wyglądają jak bogowie. W życiu tak nie jest jeżeli nie stosujesz dopingu.

ricosyg.png

#12 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 05 July 2018 - 12:14 PM

Zdecydowanie nie, wiele zależy od odpowiedniej diety. Bez diety nie osiągniesz tego co chcesz choćbyś nie wiem ile czasu spędzał na siłowni. Doping pomoże Ci wtedy, gdy stosujesz już wszystko i osiągnąłeś wszystkie efekty, a chcesz jeszcze więcej.

#13 kaczmar.piotr.

kaczmar.piotr.

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisano 17 July 2018 - 15:35 PM

Niestety wizualnie nie za bardzo. Chciałabym mieć wyraźnie zarysowane mięśnie, szczególnie ud, pleców, łydek i brzucha.

Sam zarys to od diety powstanie i cardio, doping raczej do wzrostu mięśni i masy jest używany, chociaż wiadomo że są też środki na redukcję nielegalne jak clenbuterol efedryna czy salbutamol, czy to czas byś po to sięgnęła? Sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie 

#14 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 18 July 2018 - 07:41 AM

Według mnie jeżeli nie chce się startować w zawodach itp. to spokojnie można obejść się bez różnego rodzaju środków dopingujących.

#15 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1394 postów

Napisano 23 July 2018 - 13:26 PM

Według mnie jeżeli nie chce się startować w zawodach itp. to spokojnie można obejść się bez różnego rodzaju środków dopingujących.

Chyba nie wiesz co mówisz :)

#16 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 23 July 2018 - 21:17 PM

7Kpq.gif

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#17 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3330 postów

Napisano 24 July 2018 - 14:16 PM

Jeśli tylko chce się startować to tak, jeśli chce się rywalizować z najlepszymi o zwycięstwo to nie :)

#18 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 24 July 2018 - 18:23 PM

Co właściwie rozumiecie po pojęciem dopingu? Generalnie pojęcie ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc kiedy ten doping jest niby w porządku w kulturystyce, a kiedy nie? Bardzo mnie to zaciekawiło.

#19 Miłosz Opolski

Miłosz Opolski

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisano 25 July 2018 - 14:15 PM

Co właściwie rozumiecie po pojęciem dopingu? Generalnie pojęcie ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc kiedy ten doping jest niby w porządku w kulturystyce, a kiedy nie? Bardzo mnie to zaciekawiło.

W kulturystyce doping jest i był w kulturystyce i nie jest tu pytanie czy jest w porządku czy nie, po prostu jest NIEZBĘDNY do budowy dużej masy mięśniowej, naiwni mogą sobie gdybać co chcą ale po kilku latach ciężkiego treningu zmienią zdanie :)

#20 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 28 July 2018 - 15:57 PM

W kulturystyce doping jest i był w kulturystyce i nie jest tu pytanie czy jest w porządku czy nie, po prostu jest NIEZBĘDNY do budowy dużej masy mięśniowej, naiwni mogą sobie gdybać co chcą ale po kilku latach ciężkiego treningu zmienią zdanie :)

Jaki doping masz konkretnie na myśli? Stosujesz jakieś substancje, które są w świecie wyczynowego sportu zakazane? Trzeba pamiętać, że nad braniem jakiegoś świństwa nie panujesz to możesz sobie zrobić ogromną krzywdę.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: doping

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych