Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czytał ktoś tą książkę. Jest tego warta.

książka diea odchudzanie metabolizm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 alka2

alka2

Nowy

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 August 2015 - 21:57 PM

Według tego co o niej czytałam jest rewelacyjna. No ale reklamy  swoje, a fakty swoje. Potrzebuję czegoś co poprawi mi przemianę materii. Chcę schudnąć z 4 kg, a to niełatwe mimo, ze dużo się ruszam i nie przejadam się. Przytyłam po urodzeniu dziecka. Część już zrzuciłam, a część zostało i ani myśl spaść.

sr18_opanuj-swoj-metabolizm-u-iext210530

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 bodymaniak

bodymaniak

Mistrz

• Moderators
  • 953 postów

Napisano 14 August 2015 - 09:23 AM

3 sekrety diety... Jest jeden sekret i nawet powiem CI jaki. Zbilansowana dieta.

#3 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8397 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 14 August 2015 - 10:20 AM

Zamiast się skupić na czytaniu lepiej się skupić na trenowaniu :-) Już Cię o to pytałem w innym poście ale i tu zadam to pytanie: ile czasu jesteś po urodzeniu dziecka?

#4 kris

kris

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisano 14 August 2015 - 11:15 AM

Czytałem tą książkę niedawno i muszę przyznać, że to wartościowa pozycja zwłaszcza dla kobiet. Książka obfituje w wiedzę z dietetyki, medycyny, biochemii. Napisana jest przystępnie i szybko ją się czyta. Porusza bardzo ważne tematy dotyczące między innymi wpływu prawidłowego odżywiania na zdrowie, funkcjonowanie organizmu i odchudzanie. Dużo pisze o hormonach i problemach z jakimi się borykają osoby z nieprawidłowym ich poziomem. Sporo jest o truciznach w jedzeniu, które szkodzą zdrowiu i zwalniają metabolizm. Autorka pisze też o szybkim jedzeniu, kosmetykach upiększających i chemikaliach używanych w domu. Podpowiada jak zmienić przyzwyczajenia aby być zdrowym i cieszyć się pełnią każdego dnia. Książka pozwala zrozumieć swój organizm i poznać jego potrzeby. Książka zawiera też interesujące przepisy, praktyczne wskazówki, a nawet listy zakupowe. Warto ją polecić wszystkim nie tylko tym, którzy chcą schudnąć i mają problem ze zbyt wolnym metabolizmem. Wadą książki jest o, że nie wszystko można zastosować w polskich warunkach.

#5 alka2

alka2

Nowy

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 August 2015 - 11:17 AM

pół roku

Zamiast się skupić na czytaniu lepiej się skupić na trenowaniu :-) Już Cię o to pytałem w innym poście ale i tu zadam to pytanie: ile czasu jesteś po urodzeniu dziecka?

#6 Dietetykolo

Dietetykolo

Początkujący

• Ekspert
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 14 August 2015 - 14:33 PM

Niestety tłuszczu nie spalisz samym czytaniem. Znam wiele osób, które wziąż przyswajają wiedzę, ciągle czytają coś nowego, ciągle się czegoś dowiadują ale niestety na tym ich aktywność się kończy. Tak naprawdę jesteś w stanie zrzucić dowolną ilość kilogramów, nawet bez książek i bez sekretów. Jak ktoś wyżej napisał, sekretem jest to, żeby zabrać się do pracy, ćwiczyc i zdrowo się odżywiać z zachowaniem ujemnego bilansu energetycznego. Tak niewiele, a efekt prędzej czy później musi się pojawić.

#7 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8397 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 14 August 2015 - 14:48 PM

pół roku

Jeśli już nie karmisz to zbadaj sobie w pierwszej kolejności estrogen i progesteron a jeżeli karmisz to poczekaj z tym badaniem i chudnięciem aż skończysz...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: książka, diea, odchudzanie, metabolizm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych