Skocz do zawartości

Zdjęcie

Diet by Ann

anna lewandowska dieta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 12 July 2018 - 10:39 AM

Co sądzicie o planach Anny Lewandowskiej? Kumpela wykupiła jakiś pakiet za chyba 50 zł miesięcznie z całym planem zywieniowym dopasownym do jej potrzeb. Czy ktos z Was jeszcze z tego korzystał? Jakie są Wasze opinie na tem temat?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 12 July 2018 - 15:16 PM

Te dopasowanie to pewnie wg jakiegoś szablonu;). Ogólnie z tym co oferuje Lewandowska styczności nie miałem, ale z jej konkurencją ( :D), Ewka Chodakowską tak, i przyznam, że dieta jaką oferują na jej stronie jest całkiem OK, dużo ciekawych posiłków, rozsądne ilości i makro, aż byłem zdziwiony;).

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#3 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 13 July 2018 - 13:12 PM

Te dopasowanie to pewnie wg jakiegoś szablonu;). Ogólnie z tym co oferuje Lewandowska styczności nie miałem, ale z jej konkurencją ( :D), Ewka Chodakowską tak, i przyznam, że dieta jaką oferują na jej stronie jest całkiem OK, dużo ciekawych posiłków, rozsądne ilości i makro, aż byłem zdziwiony;).

Tak, to jest wg jakiegoś schematu, czy algorytmu. Koleżanka też była dosyć pozytywnie zsaskoczona, ciekawe dania, jeśli czegoś nie lubisz lub cos Ci nie odpowiada, od razu zastępuje Ci czymś innym. 

#4 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 13 July 2018 - 13:46 PM

Czyli działa tak samo jak u Chodakowskiej;).

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: anna, lewandowska, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych