Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta azjatycka a utrzymanie masy

białko masa dieta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kajtek

Kajtek

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 October 2015 - 20:17 PM

Ktoś może wie czy dieta azjatycka będzie miała dobry wpływ na utrzymanie masy? No cóż, na dwa miesiące z pracy wysyłają mnie do Azji, do różnych krajów - Korea, Japonia, Singapur, trochę Chin... a jak wiadomo je się tam głównie warzywa smażone oraz duszone, dużo ryb, owoców morza, ryżu i makaronu... i się zastanawiam czy na takim jedzeniu będę mieć szans na utrzymanie sylwetki (licząc, że będę trenował na tyle na ile dam radę, na pewno na siłownię będę chodził, ale nie regularnie). Myślicie, że masa spadnie sporo? 
Niby owoce morza to sporo białka, więc problemów chyba nie powinno być...

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 20 October 2015 - 20:46 PM

ryz tam masz ryby masz warzywa masz i czego Ci wiecej trzeba :)?

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#3 wikolsky2

wikolsky2

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 23 October 2015 - 18:43 PM

Myślę, że dieta azjatycka będzie super na podtrzymanie masy! Przecież owoce morza wszelkiego rodzaju to pełne źródło białka, a do tego je się tam tego sporo no i jest taniej ;) Moim zdaniem będziesz po powrocie wyglądał lepiej niż przed wyjazdem ;) Wydaje mi się, że to bardzo zdrowa dieta, na pewno krzywdy ci nie zrobi!

#4 monicca

monicca

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • LocationGdańsk

Napisano 23 October 2015 - 20:50 PM

Dieta azjatycka jest super! Sama jestem pół azjatką, więc w domu miałam ją prawie codziennie i fakt - same białko,dużo warzyw, ale też uwaga! smażona wołowina i warzywa skąpane w ogromnej ilości tłuszczu (chociaż to jest kwestia raczej różnych rejonów Azji, moja mama jest chinką :) ) Więc jest zdrowa, ale zależy co się w niej je no i jak się je :)

#5 Kajtek

Kajtek

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 October 2015 - 21:04 PM

Dzięki wszystkim za odpowiedź, może faktycznie trochę przesadziłem martwiąc się tym co będę a co nie będę mógł jeść :) Dziękuję jeszcze raz i na pewno dam znać jak wypadła w praktyce moja azjatycka dieta.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: białko, masa, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych