Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disco polo?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 AduchaRopucha

AduchaRopucha

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 04 April 2018 - 15:15 PM

Wchodzi wam czasem? Czy tylko na imprezkach? ;P

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 04 April 2018 - 15:16 PM

NIGDY

#3 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3016 postów

Napisano 05 April 2018 - 07:15 AM

Jak bym wódkę piła to może by wchodziło :)

#4 Adadam

Adadam

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 05 April 2018 - 10:14 AM

Wchodzi , nikt nie słucha a każdy zna i się dobrze bawi do tego.. Po co kłamać.

#5 Dzikson_Trenuje

Dzikson_Trenuje

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1751 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 05 April 2018 - 10:20 AM

Nigdy, przy wódce... Gadanie.

#6 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 06 April 2018 - 15:57 PM

Tylko do latania po parkiecie, bo ma rytm. Ale nie do wsłuchiwanie się w słowa.....

#7 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 06 April 2018 - 20:47 PM

Raz byłem na weselu bez disco polo. Nie podobało mi się.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#8 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 07 June 2018 - 10:35 AM

Jak bym wódkę piła to może by wchodziło :)

Chyba tak jak już nie myśli się, jeszcze zagraniczne teksty jakoś nawet nie przeszkadzają mi po angielsku ale jak po polsku się słucha tego to załamka na taniość tekstów często prostackie i chamskie :P

#9 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 07 June 2018 - 11:39 AM

Nóżka niby sama zaczyna tupać, ale jak dla mnie ta muzyka to czysty biznes, muzycy zarabiają kupę siana,a wartości ani sztuki nie ma w niej za grosz...

#10 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 12 June 2018 - 08:30 AM

Uważam, że każdy ma swój gust, ale gadanie "nigdy" to trochę ściema. Ja nie wyobrażam sobie wesela bez tej muzyki. Byłem na wielu gdzie akurat miastowe małżeństwo nie chciało robić "obciachu" disco polo, więc grała zupełnie inna muzyka... efekt: nikt się nie bawił i każdy chciał Zenka. Sytuacja wiele razy powielana. Niestety muzyka jako sama w sobie w dzisiejszych czasach ma średni przekaz bo rap i hip hop o tym jak to ciężko mieli w życiu i o dupach, disco polo o dupach i imprezach, a pop to w ogóle nie wiadomo o czym :) Ma wpadać w ucho i tyle :)

ricosyg.png

#11 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 13 June 2018 - 13:50 PM

Jasne każdy ma inny gust i trzeba odróżniać sztukę artystyczną od przygrywki weselnej pod wódeczkę :D

#12 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 13 June 2018 - 20:38 PM

Rico chyba był na tym samym weselu co ja  :huh: .

Body Engineers Polska

#13 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 14 June 2018 - 13:59 PM

Ja w ogóle wesel nie lubię, śmieszna kiczowata muzyka, pijani drący się ludzie bawiący się w pociąg i w kaczuszki, kapitalna rozrywka na poziomie  :P  :lol:

#14 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 14 June 2018 - 14:10 PM

Ja uwielbiam, więc jak kiedyś nię będziesz chciała na jakieś iść to śmiało pisz, z miłą chęcią pójdę w zastępstwie😀.

Body Engineers Polska

#15 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 14 June 2018 - 15:33 PM

Ja uwielbiam, więc jak kiedyś nię będziesz chciała na jakieś iść to śmiało pisz, z miłą chęcią pójdę w zastępstwie.

O super :P problem w tym że z reguły nie koresponduję z ludźmi którzy uwielbiają disco polo, wódkę i wesela więc sorry :D :D

#16 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 14 June 2018 - 22:20 PM

Spokojnie, jeszcze będziesz królową parkietu na niejednym weselu, w jednej ręce z mikrofonem, a w drugiej z flaszką czystej  :lol: .

Body Engineers Polska

#17 fitlover

fitlover

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisano 26 July 2018 - 16:01 PM

Z Disco Polo trochę jest tak jak ze stosunkiem współczesnych ludzi do zespołu Ich Troje – niby każdy uważa, że to wstyd i w ogóle tego nie słuchał, ale gdy przychodzi co do czego to zna słowa piosenek a gdzieś w szafie zalegają mu jakieś ich płyty. Wesele bez disco polo to nie wesele, wiele imprez w tym klimacie jest o wiele bardziej udanych, bo to muzyka skoczna, przeznaczona w sam raz do zabawy, choć na jedno tempo i faktycznie nie ma sensu za bardzo rozwodzić się nad samymi tekstami. Dopóki są odbiorcy, wykonawcom disco polo będzie się żyło dobrze, a nam na pewno choć czasem trochę weselej i fajnie.

#18 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3016 postów

Napisano 27 July 2018 - 11:07 AM

Z Disco Polo trochę jest tak jak ze stosunkiem współczesnych ludzi do zespołu Ich Troje – niby każdy uważa, że to wstyd i w ogóle tego nie słuchał, ale gdy przychodzi co do czego to zna słowa piosenek a gdzieś w szafie zalegają mu jakieś ich płyty. Wesele bez disco polo to nie wesele, wiele imprez w tym klimacie jest o wiele bardziej udanych, bo to muzyka skoczna, przeznaczona w sam raz do zabawy, choć na jedno tempo i faktycznie nie ma sensu za bardzo rozwodzić się nad samymi tekstami. Dopóki są odbiorcy, wykonawcom disco polo będzie się żyło dobrze, a nam na pewno choć czasem trochę weselej i fajnie.

Tak samo jak z alkoholem nie ma co się rozwodzić nad jego istotą i tym że jest trucizną przecież lepsze imprezy są z alkoholem i jest fajniej na imprezach z nim a niby każdy uważa że niezdrowy jest a póki są odbiorcy to producentom wódki będzie się dobrze żyło i co ich obchodzi czy ich klienci wyciągają jakieś głębsze wartości z ich produktu prawda? :D

#19 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 27 July 2018 - 12:31 PM

Z disco polo jest bardzo ciekawa sprawa. Każdy zna, każdy bawi się przy nim dobrze (szczególnie po alkoholu), ale nikt nie chce się do tego przyznać. Generalnie uważam, że jest to dobra muzyka na wszelkiego rodzaju wesela, czy imprezy na których zderzają się pokolenia. Słabo by było, gdyby młodzi na weselu puszczali na przykład muzykę klubową, przy której starsze osoby nie miałyby szans się pobawić. A tak to bawią się wszyscy. Ogólnie wolę się w sam tekst piosenek disco polo nie wsłuchiwać, bo można się załamać ich poziomem. Ale poza tym nie mam nic przeciwko takiej muzyce.

#20 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisano 29 July 2018 - 21:33 PM

Uważam, że każdy ma swój gust, ale gadanie "nigdy" to trochę ściema. Ja nie wyobrażam sobie wesela bez tej muzyki. Byłem na wielu gdzie akurat miastowe małżeństwo nie chciało robić "obciachu" disco polo, więc grała zupełnie inna muzyka... efekt: nikt się nie bawił i każdy chciał Zenka. Sytuacja wiele razy powielana. Niestety muzyka jako sama w sobie w dzisiejszych czasach ma średni przekaz bo rap i hip hop o tym jak to ciężko mieli w życiu i o dupach, disco polo o dupach i imprezach, a pop to w ogóle nie wiadomo o czym :) Ma wpadać w ucho i tyle :)

Byłam na weselu bez disco polo i było zupełnie w porządku, więc nie musi być co do zasady takiej muzyki. Zresztą zawsze mnie to zastanawiało, że na co dzień tak znowu wiele osób nie słucha disco polo, a na weselach must have ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych