Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dom czy siłownia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 12 July 2018 - 19:27 PM

Cześć, chciałbym zapytać gdzie lepiej ćwiczyć - w domu czy na siłowni? Chodzi mi tutaj o to czy ma to jakieś znaczenie, jeśli chodzi o osiągane efekty.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 13 July 2018 - 09:10 AM

efekty zaleza od pracy jaka wlozysz w swoje treningi :) 

#3 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 13 July 2018 - 09:35 AM

Na siłowni masz więcej możliwości i motywacja dzięki współćwiczącym może być wyższa też :)

#4 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 13 July 2018 - 10:32 AM

W siłowni z pewnością masz więcej maszyn i urządzeń, zawsze mozesz tez poprosic o poradę kogos innego lub tak jak napisala SadPrincessFIT zmotywowac się. W domu natomiast masz większy spokój, nikt na Ciebie nie patrzy, nie ocenia, możesz trenować kiedy chcesz. 

#5 Bronek

Bronek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 13 July 2018 - 12:20 PM

Myślę, że jednak lepszym rozwiązaniem jest siłownia. Masz tam większe pole do popisu.

#6 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 14 July 2018 - 22:57 PM

Ja uważam, że o ile na siłowni masz więcej sprzetu i profesjonalnych trenerów to więcej możesz osiągnąć mając własną siłownię w domu. Możesz iść poćwiczyć kiedy Ci się tylko podoba. Nie ma dla ciebie znaczenia to, czy na mieście sa korki, pada deszcz itp. Nie tracisz czasu na dojazdy, więc możesz poświęcić go więcej na ćwiczenia. W dodatku o wiele łatwiej jest się zmotywować do pójścia na siłownię w piwnicy, niż na drugi koniec miasta. Jeżeli jeszcze zapraszasz do siebie kolegów, to juz w ogóle świetna sprawa.

#7 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 15 July 2018 - 21:03 PM

Posiadanie swojego sprzętu w domu ma swoje plusy, ale wg mnie lepsza opcja to siłka. Więcej sprzętu, większe możliwości, pomoc innych osób czy to podczas wykonywania ćwiczeń czy po prostu - można dostać od innych jakieś cenne rady. Miałem swojego czasu nawet całkiem nieźle wyposażoną domową siłownie, ale zdecydowanie wole wyjść, spotkać się z kumplami i poćwiczyć na sali treningowej w klubie.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#8 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 17 July 2018 - 16:23 PM

Trening w domu nawet z jakimś podstawowym sprzętem jest dobry do czasu. Przychodzi ten moment, że aby zrobić więcej trzeba ruszyć do profesjonalnej siłowni.

#9 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisano 17 July 2018 - 16:26 PM

Trzeba mieć naprawdę zacięcie żeby w domu ostro ćwiczyć siłownia jednak bardziej motywuje bo już dojechałeś są współćwiczący, obcy ludzie i tak dalej :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych