Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dostarczenie odżywek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 24 July 2018 - 11:49 AM

Czy ktoś z was miał kiedyś problem z tym, że dostawca uszkodził paczkę z odżywkami? Moja koleżanka kiedyś zamówiła białko (co prawda nie z Centrum Odzywek) w dużym plastikowym pudełku i niestety po otworzeniu paczki zobaczyła, że pudełko jest pęknięte, a proszek się wysypał. Sklep ani kurier nie uznał reklamacji. Spotkaliście się kiedys z podobną sytuacją na CO? 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2873 postów

Napisano 24 July 2018 - 14:13 PM

Na pewno to częste przypadki są, bardziej to wina sklepu niż kuriera, dobrze zapakowana paczka nie powinna się tak zniszczyć w środku :)

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 24 July 2018 - 16:01 PM

Brak poduszek foliowych? Sklep powinien lepiej pakować takie puszki na wysyłkę.

#4 Miłosz Opolski

Miłosz Opolski

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisano 24 July 2018 - 16:02 PM

Centrum Odżywek pakuje nieraz białko w kartonik najpierw i dopiero ten kartonik do kartonu który jest wysyłany od razu widać profeskę :)

#5 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 26 July 2018 - 08:06 AM

Nigdy nie trafiło mi się, żeby miał uszkodzony towar. Fakt, większość paczek mam z Centrum Odżywek i pakowanie + zabezpieczenie produktów zawsze jest bardzo dobre.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#6 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 26 July 2018 - 08:32 AM

W przypadku niektórych sklepów niestety się to zdarza. Mój znajomy gdzieś kiedyś zamawiał, nie pamiętam już z jakiego sklepu i dostał puste pudełko, więc jak widać czasem po prostu zdarzają się błędy.

#7 Karol Grajek

Karol Grajek

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisano 27 July 2018 - 15:31 PM

Dlatego ja zazwyczaj w sklepie kupuję albo ktoś mi kupuje bo z przesyłką różnie bywa, czasem się długo czeka bo gdzieś zaginie, czasem ktoś źle wyśle bywa

#8 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 27 July 2018 - 17:42 PM

Lub dadzą Ci inny smak niż chciałeś i nie zadzwonią nawet. A potem zabawa w odsyłki....

#9 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 27 July 2018 - 17:54 PM

Centrum Odżywek pakuje nieraz białko w kartonik najpierw i dopiero ten kartonik do kartonu który jest wysyłany od razu widać profeskę :)

Dobrze wiedzieć, że podchodzą do tego profesjonalnie. Nie chciałabym zamówić odżywki, która idzie na marne. Nie ma nic gorszego niż źle zabezpieczony produkt przed wysyłką. Dziękuję za odpowiedzi!

#10 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 28 July 2018 - 09:45 AM

Ale kurierzy też swoją drogą dokładają do uszkodzenia paczek i warto mieć też na ich ręce uwagę

#11 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2873 postów

Napisano 28 July 2018 - 11:37 AM

Kurier wiadomo nie będzie się cackał ale przede wszystkim na tych sortowniach się cuda dzieją możecie mi wierzyć tam to jest masakra :)

#12 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisano 31 July 2018 - 12:38 PM

Kurier wiadomo nie będzie się cackał ale przede wszystkim na tych sortowniach się cuda dzieją możecie mi wierzyć tam to jest masakra :)

Nie pier..lą się w tańcu na pewno :) 

#13 Olek Bednarz

Olek Bednarz

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisano 06 August 2018 - 13:08 PM

Ja nie lubię czekać na odżywki, jak zamówię to chciałbym mieć na następny dzień a tak nie ma niestety nigdy :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych