Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fryzura na trening

trening fryzury

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 July 2018 - 16:09 PM

Pytanie skierowane raczej do dziewczyn ;) W jakich fryzurach ćwiczycie? Jesli chodzi o mnie to nie mam jakiejś najwygodniejsze. Włosy rozpuszczone odpadają, bo jest mi w nich goraco. Kitek jest średnio wygodny podczas biegania, bo mam długie włosy, które mi opadają na twarz jak zawieje wiatr. Najcześciej robię koka, bo wtedy włosy nie wpadaja mi do oczu i nie jest mi za gorąco, ale niestety przy ćwiczeniach które wymagają podskoków szybko mi się rozwala. Macie jakieś sprawdzone, mocne i wygodne fryzury?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 09 July 2018 - 16:14 PM

Po prostu spinam w kok i tyle, czasami zarzucam opaskę materiałową na włosy i tyle. Rozpuszczone włosy i koński ogon u mnie odpadają, bo mam włosy prawie do pasa :)

#3 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 09 July 2018 - 18:56 PM

dobrze ze faceci nie mają takich problemow :D

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#4 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 09 July 2018 - 20:14 PM

U mnie raczej koński ogon wystarcza, kok po prostu się nie utrzymuje, a nie cierpię uczucia miliona spinek we włosach :D Czasem też zakładam opaskę, która zgarnia mi grzywkę do tyłu, tak jest mi wygodniej. 

#5 Anka

Anka

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 09 July 2018 - 21:10 PM

Świetnie sprawdzi się klasyczny, prosty warkocz. Nie będzie wiać włosami na twarz i nie będzie grzać. Na grzywkę może być ciekawa opaska.

#6 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 July 2018 - 22:31 PM

Świetnie sprawdzi się klasyczny, prosty warkocz. Nie będzie wiać włosami na twarz i nie będzie grzać. Na grzywkę może być ciekawa opaska.

Własciwie o już zapomniałam, że istnieje taka fryzura jak warkocz! Ale faktycznie coś musi w nim być. Jak sobie teraz przypominam to dobieramy dośc długo sie trzymał i zapobiegał opadaniu włosów na twarzy podczas wiatru. Dziekuję!

Po prostu spinam w kok i tyle, czasami zarzucam opaskę materiałową na włosy i tyle. Rozpuszczone włosy i koński ogon u mnie odpadają, bo mam włosy prawie do pasa :)

Ja też mam włosy do pasa. Są piekne, ale niestety bardzo niepraktyczne. Spróbuję wykorzystać opaskę materiałową o której wspomniałaś. Oby troche pomogła. 

#7 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 10 July 2018 - 11:40 AM

Ja myślę, że najlepszy jest kok. Kiedy włosy mi gdzieś wychodzą, podpinam je też kilkoma spinkami. Ewentualnie dobra jest też opaska. Żeby kok był trwały, proponuję związać go kilkoma gumkami, ewentualnie spryskać je odrobiną lakieru. Moim zdaniem jest to najlepsza i najprostsza fryzurka. 

#8 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 30 December 2018 - 11:38 AM

Warkocz jest najfajniejszy i panowie też wolą warkocz niż kok jak u babci czy jakieś pani adwokat :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening, fryzury

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych