Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Genetyk" Tomasza Grzymskiego, transformacja rodem z sci-fi :D

Tomasz grzymski Transformacje genetycy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 łabudzki

łabudzki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisano 10 February 2019 - 18:14 PM

Załączony plik  51699158_715052502343462_7205547361257390080_n.png   466.33 KB   4 Ilość pobrań

Znany niektórym internetowy trener i specjalista od wszystkiego Grzymski, postanowił pochwalić się swoim genetycznie doskonałym podopiecznym który zrobił fantastyczne efekty na jego doskonałych metodach nie wiem czy się śmiać czy płakać ale ludzie w to wierzą ;)

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 11 February 2019 - 07:02 AM

Ja osobiście nie wierzę w to, typowe naciąganie :D

#3 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 11 February 2019 - 08:11 AM

Rzeczywiście rodem z science-fiction, ludzie pewnie łykają jak pelikany takie historie ustawione lub totalnie sfabrykowane

#4 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 11 February 2019 - 08:52 AM

Ogólnie jest coś takiego w teorii możliwe, Jeśli oczywiście mielibyśmy do czynienia z super uwarunkowanym genetycznie człowiekiem, niezwykle wrażliwy na każdy bodziec chociażby na rozpoczęcie zwykłych treningów kulturystycznych :) Ale czy w tym przypadku tak rzeczywiście jest? tego nie wiem nie znam tego pana więc można tylko dywagować :)

#5 Benuła

Benuła

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisano 11 February 2019 - 18:35 PM

O kurdę, jeśli w takim tempie będzie dalej postępy notował to będziemy mieli już niedługo Mr.Olympia :D

#6 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 11 February 2019 - 18:58 PM

Jeszcze nawet prędzej bym uwierzyła w to, jakby nie to że Grzymski do tego rękę przykładał :)

#7 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 11 February 2019 - 19:25 PM

Tak Miałem nieprzyjemność rzucić okiem na te jego wypociny zwane programem czy czymś takim. I powiem że dla kompletnego amatora który w ogóle nie ma nic związanego ze sportem ani w ogóle nie patologicznym funkcjonowaniem i jedzeniem. No to te rady mogłyby pomóc zrzucić wagę i w ogóle doprowadzić do jako takiego zdrowia czy sylwetki No ale nie róbmy komedii sobie między ludźmi którzy wiedzą co nieco o tych procesach wszystkich i o czasochłonności pewnych spraw.

#8 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 11 February 2019 - 19:40 PM

Właśnie o tym mówię gdzie taki ktoś A Tomasz grzywiński w ogóle mogły doprowadzić kogoś w takim czasie do czegokolwiek :) Widziałam dzisiaj takie porównanie Jay Cutlera chyba jego to można nazwać genetykiem już jak 1 rok w jego życiu faktycznie to prawie jak dwie osoby które oddzielała ta przestrzeń czasowa is kulturystycznego zera wskoczył na znacznie wyższy poziom tylko że to przełożyło się na masę potężną od razu a nie na jakąś rzeźbę kosmiczną bo nie było z czego tam rzeźbić w ogóle i co utrzymać przy takiej rzeźbie, na tak niskim BF jak prezentuje ten koleś tu :D

#9 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8388 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 11 February 2019 - 21:37 PM

Wystarczy spojrzeć jak wyglądała jego ręka w wakacje 2018 a jak pół roku później, żeby wiedzieć że coś tu nie gra w tej całej wesołej opowieści, o ile w ogóle te stare zdjęcia są faktycznie z tego roku a nie sprzed trzech stadiony na potrzeby całej tej reklamy dziwnej...

#10 dawid-duszak

dawid-duszak

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisano 12 February 2019 - 07:04 AM

Szkoda komentować nawet w necie setki takich reklam są, miesiąc ze spalaczem czy super zioło na masę. A tu mamy super trenera i cudowny program. Bajki zwykłe :D

#11 górecki tom

górecki tom

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisano 12 February 2019 - 08:23 AM

Ha ha :D A najśmieszniejsze są te ludki i trolle broniące i stojące murem za takimi niedorzecznościami. Jak się pienią i pokrzykują znafcy :D

#12 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 12 February 2019 - 10:28 AM

Ha ha :D A najśmieszniejsze są te ludki i trolle broniące:D

Tak :D I wypowiedzi typu: "nie wierzycie ale da się tak zrobić" albo "to że ty nie umiesz to nie znaczy że on nie dał rady", "można taką formę naturalnie osiągnąć trzeba ciężko trenować i jeść dobrze" :D

#13 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8388 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 12 February 2019 - 14:56 PM

MOJA PRZEMIANA:

Dzięki niesamowitej wiedzy i doświadczeniu Tomasza Grzymskiego, udało mi się w ciągu 50 dni całkowicie odmienić swoją sylwetkę. Zero suplementów, zero diety, po prostu niesamowicie skuteczny program treningowy. Sam nie wierzyłem jak mi go przedstawiał, wątpiłem żeby w ogóle zgłosić się do niego, ale już po 3 dniach zaczęły się dziać z moim ciałem niesamowite rzeczy. I pomyśleć że współpraca kosztowała mnie przez ten czas jedynie 250zł! Tomek mówi że do kwietnia na Mistrzostwa Polski będziemy gotowi i kulturystyka klasyczna do 180cm to na sto procent podium będzie, na jesień zaś już planuję absolutne mistrzostwo i Puchar Polski w Open. Polecam program Tomasza Grzymskiego, nie pożałujecie!

Załączony plik  zmiana23.jpg   477.93 KB   5 Ilość pobrań

#14 wandal

wandal

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisano 12 February 2019 - 19:26 PM

Ha ha Kamil dobry żart :D kto by Cię nie znał to może i by w to uwierzył ale w sumie, kurde na reklamę suplów czy właśnie rozpisek treningowych no to jak znalazł :D idealna fotka i porównanie niecałe 2 miesiące no bajka

#15 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 12 February 2019 - 19:38 PM

No czy to grudzień 2017 czy 2018 czy luty 2019 to K44 i tak ciągle tak samo wygląda, zamierzchłe czasy to musiały jakieś być ta fotka :)

#16 stan-podolski

stan-podolski

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisano 12 February 2019 - 21:11 PM

Aha dobra dobra ale teraz powinny pojawić się teksty typu : "kurde niemożliwe że on to zrobił" "na pewno sterydy na pewno oszukuje" "pewnie photoshop" i odpowiedź i w drugą stronę potem :D

#17 Gracjan Łasisz

Gracjan Łasisz

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 12 February 2019 - 21:31 PM

To ja zacznę :D. - Nie wierzę że w 50 dni to zrobił tak się nie da!

#18 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 13 February 2019 - 08:11 AM

Co ty gadasz tam po prostu ciężko pracował :D

#19 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members