Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hot-dog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 27 July 2018 - 11:35 AM

Hej, jak myślicie warto kupować hot-dogi np na stacji czy w jakimś innym sklepie czy raczej lepiej będzie zrobić je samemu? Chodzi mi tutaj o to w jaki sposób wpływają one na organizm. Ewentualnie proszę o jakieś ciekawe przepisy.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 27 July 2018 - 13:25 PM

Może nie powiem Ci dokładnie jak wpływają na nasz organizm, ale jako były pracownik stacji paliw zdecydowanie mogę powiedzieć że nie warto. Przede wszystkim takie Hot dogi bardzo często są źle przechowywane i nie są przestrzegane podstawowe zasady mrożenia czy rozmrażania. Moim zdaniem to czy Hot dog nam zaszkodzi czy nie, jest czystą loterią. Lepiej zrobić sobie takiego hot doga w domu i wiedzieć co się je. Ja często jadłam je na stacji gdy jeszcze pracowałam i mimo dużej aktywności fizycznej bardzo dużo też przytyłam. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że czasami zmuszeni jesteśmy jeść na stacji, szczególnie podczas trasy, ale naprawdę radzę ograniczyć to do minimum.

#3 fitlover

fitlover

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisano 28 July 2018 - 19:32 PM

Z opowieści moich przyjaciół, którzy pracowali na stacjach, wiem, że należy to odradzać. To zwykłe zapychacze, które nie mają ani wyglądu, ani smaku, ani żadnych wartości. Lepiej jest zrobić je samemu. Przynajmniej smakują jak hot-dog i możemy sami poeksperymentować z dodatkami. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych