Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jajka

jajka dieta cholesterol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 26 June 2018 - 20:58 PM

Czy sportowcy jedzą jajka?

Praktycznie w prawie każdej diecie odchudzającej są jajka, ponieważ mają mnóstwo wartości odżywczych i jedną ważną właściwość-są bardzo sycące. Czy sportowcy włączają jajka na diecie, czy wręcz przeciwnie odrzucają ze względu na to, że mają ponoć dużo cholesterolu.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 26 June 2018 - 22:21 PM

Oczywiście, że jedzą. Niektórzy dzień w dzień i w sporych ilościach.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#3 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 27 June 2018 - 07:58 AM

Ja akurat jem codziennie i nie przejmuj się cholesterolem bo to bajki. Oczywiście 20 dziennie nie polecam ale te 3-4 spokojnie można jeść

ricosyg.png

#4 sesatisi

sesatisi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 27 June 2018 - 19:29 PM

Ja jem jajka co drugi dzień w bardzo różnych postaciach, na miękko omlety jajecznica na twardo czy nawet na kanapki sobie z rana. Warto z nich korzystać a jeszcze lepiej jak masz dojście do wiejskich bo te sklepowe to czasami nie wiadomo jak to karmione chodowe itd. Mimo wszystko jest ten kod podany w opakowaniach lub na jajkach ale jedno piszą drugie robią. Jedź i sie nie przejmuj, tak jak kolega wyżej napisał to bajki z tym cholesterolem.

#5 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 27 June 2018 - 21:29 PM

Cholesterolem nie muszę się przejmować bo zwykle mam za niski, a nie za wysoki. Jajka kupuję takie właśnie sprawdzone w osiedlowym warzywniaku.

#6 knak31

knak31

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 28 June 2018 - 11:33 AM

Pewnie, ze jedza. Maja najlepszy profil aminokwasowy.

#7 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 12:05 PM

A jeszcze się pytasz, jajka to u sportowców pół lodówki. Oczywiście te sklepowe to do wywalenia są bo często jest to chów klatkowy i nie są dobrze karmione. Tak ja wyżej osoba napisała na opakowaniach jest kod który klasyfikuje jajka jak były kury chodowane. No i jeśli chcesz te najlepsze to bodajże są z wolnego wybiegu. Jak masz dostęp do jajek ze wsi to bierz je. Jest to bardzo fajne, bo nie masz co zrobić na śniadanie to śmigasz z jajkami (na twardo, miękko, omlety, jajecznica) na chlebek na wszystko co tam sobie wymyślisz.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jajka, dieta, cholesterol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych