Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Kreatyna najlepsza?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz11

Tomasz11

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 June 2018 - 08:25 AM

Jaka kreatyna najlepsza? Co polecacie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 alotti

alotti

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 29 June 2018 - 11:09 AM

A to zależy jak leży i do czego ją potrzebujesz. Są różne kreatyny np. monohydrant czy jabłczan. Masujesz redukujesz? Musisz nam to wszystko powiedzieć abyśmy mogli Ci doradzić, ja aktualnie korzystam z odżywem z firmy Realpharm i jestem zadowolony z ich działania oraz ceny. Jak nie przypasują Ci to możesz jeszcze sięgać po Trec'a też są dobre i mają przyzwoite ceny. Jak napiszesz nam do czego to potrzebujesz to chętnie Ci pomożemy, powodzonka

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 29 June 2018 - 12:01 PM

Monohydrat tylko jakości creapure, jabłczan polecam od treca. Wyżej nie masz co się bawić typu cytrynian, chelat magnezowy, bo to wszystko powstaje na bazie mono tylko jest ulepszoną formą, która tylko co najwyżej będzie mniej podatna na retencję wody. Z ciekawszych rzeczy możesz pójść w jakiegoś staka ale to jak już masz pieniądze i masz czas oraz chęci na sprawdzanie działania na sobie.

#4 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 13:40 PM

Ja też polecam jabłczan kreatyny od treca. Tak jak kolega wyżej napisał, potrzeba dużo więcej informacji aby Ci pomóc w dobrze kreatyny. W realpharmie masz monohydrant np. o smaku coli z limonką 500g. Używałem nie dawno, smak fajny, rozpuszczalność taka jak należy. Jeśli jest to Twój początek na siłowni to nawet nie stosuj używek bo możesz stracić zapal to i stracisz gotówkę czego Ci nie życzę. Najlepiej pochodzić na sucho ten początek a potem oglądać się za suplementacją

#5 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 407 postów

Napisano 29 July 2018 - 19:22 PM

Moim zdaniem najlepiej mono brać, stosowałem kilka różnych rodzajów i według mnie schemat powinien być taki - kreatyna mono -> jabłczan -> mix kreatyn. Jednakże moim zdaniem można tylko stosować mono. Przy dobrej diecie i treningu daje rade. Ja zazwyczaj 100% Creatine biorę i dodaję bcaa do smaku.

#6 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3286 postów

Napisano 05 October 2018 - 07:11 AM

Byle to dobrej jakości kreatyna była i wtedy mono daje sobie świetnie radę :)

#7 KA-rol

KA-rol

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 October 2018 - 16:04 PM

Mono sobie poradzi nawet jak mamy do porównania je ze stackiem jakimś mocnym? :D

#8 łabudzki

łabudzki

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 24 October 2018 - 18:26 PM

Odpowiednia dawka najlepszego rodzaju monohydratu plus żywienie i suple inne pomocne dadzą lepsze rezultaty niż przeciętny stack sam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych