Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kobieta kulturystka

kulturystyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 16 July 2018 - 10:00 AM

Co uważacie o kobietach kulturystkach? Podobają wam się? Myślicie, że intensywne treningi, dźwiganie i pokazy umięśnionego ciała są dla nich? Może jest tu ktoś, kto jest zdecydowanie przeciwny żeńskiej części w kulturystyce? Wiem, że opinii jest mnóstwo i jestem ciekawa, co mają do powiedzenia osoby, które bezpośrednio są związane ze sportem.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 16 July 2018 - 10:27 AM

Czy komuś sie to podoba to indywidualna sprawa. Jeżeli kobieta się w tej dziedzinie realizuje to jej życie. Osobiście podziwiam dziewczyny, które mają podkreślone mięśnie i troszkę rozbudowane. Tylko, że na taką sylwetkę muszą pracować latami, bo nie mają takich możliwości rozbudowy mięśni jak facet.

#3 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 16 July 2018 - 10:57 AM

Mi osobiście się to niestety nie podoba. Uważam, że kobieta powinna mieć wysportowane ciało, ale bez popadanie w paranoję. To samo uważam zresztą na temat mężczyzn. Jeżeli na wierzch wychodzą im dosłownie wszystkie mięśnie, to nie są dla mnie atrakcyjni w żadnym stopniu. Ale ogólnie, to jest to sprawa indywidualna i najważniejsze jest to, aby osoby ćwiczące kulturystykę dobrze same się z tym czuły.

#4 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 16 July 2018 - 14:57 PM

Może jest tu ktoś, kto jest zdecydowanie przeciwny żeńskiej części w kulturystyce? 

Nie wiem dlaczego miałby ktoś być przeciwny temu, skoro nikogo to nie krzywdzi i nie obraża w żaden sposób, jak się komuś nie podoba to ok ale to kwestia gustu i niczego więcej :)

#5 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 17 July 2018 - 13:19 PM

Nie wiem dlaczego miałby ktoś być przeciwny temu, skoro nikogo to nie krzywdzi i nie obraża w żaden sposób, jak się komuś nie podoba to ok ale to kwestia gustu i niczego więcej :)

Dokładnie też nie rozumiem dlaczego ktoś miałby być kompletnie przeciwny temu ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kulturystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych