Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krem na powiększenie biustu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 27 June 2018 - 15:06 PM

Czy któraś z forumowiczek stosowała krem na powiększenie biustu firmy "Fresh"? Ma bardzo pozytywne opinie w internecie i całkiem sporo osób chwali sobie jego działanie. Zdaniem producentów ma ujędrniać i uelastycznia biust. Poza tym podobno jest bezpieczny dla zdrowia. Osobiście jestem sceptycznie nastawiona do kremów tego typu, ale jego cena jest zachęcająca. Któraś z Was ma jakieś opinie na ten temat? Albo znacie inne godne polecenia kremy?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisano 16 August 2018 - 06:29 AM

Używałam kremu na powiekszenie biustu ale innego. Mianowicie Perfect bust. Koleżanka mnie namówiła na kosmetyk ponieawz potrzebowałam czegoś silnie nawilzającego. Po karmieniu piersi wyciągnęły mi się jakby do dołu. W czasie karmienia miałam spore, podobało mi sie to :) Jednak z czasem grawitacja i sam proces karmienia zrobiły swoje i piersi aktualnie wyglądają kiepsko.

Krem spodobał mi się na tyle w porównaniu do innych jakie stosowałam,że dokupiłam sobie również tabletki. Z tej samej serii. 

#3 grot

grot

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisano 16 August 2018 - 13:06 PM

O tę serię Ci może chodzi? http://perfectbust.com.pl/ Nie wierzę w działanie tabletek, ale z ciekawości czy udało Ci się jakoś powiększyć biust?

#4 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisano 17 August 2018 - 13:50 PM

Jestem zadowolona z efektu, chociaż wydaje mi się,ze wiele tutaj zależy od nastawienia konkretnej osoby. Jeśli spodziewasz się,ze uda Ci się powiększyć biust z rozmiaru B do rozmiaru D czy E to się zawiedziesz. Nie jest to operacja plastyczna,  żadne tabletki nie mają takiego działania ( inaczej chirurdzy plastyczni by zbankrutowali). Tabletki są w stanie powiększyć biust ale o rozmiar, poza tym podniosły piersi,sprawiły, że są gładsze. No i z miesiąca na miesiąc skóra stawała się coraz bardziej napięta. Mi ten efekt w zupełności na razie wystarczy, szczególnie,ze mam porównanie do tego co było wcześniej.

#5 grot

grot

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisano 20 August 2018 - 11:55 AM

Ile brałaś?

#6 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisano 20 August 2018 - 13:53 PM

3 miesiące, ale sam krem stosuje do teraz.Bo jak wspominałam wcześniej używałam wiele innych kremów na biust takich jak Eveline czy drogi esotiq ale żaden z nich nie sprawdził mi się tak dobrze jak właśnie perfect bust.

#7 makijaz

makijaz

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 August 2018 - 12:58 PM

dziękuję za odpowiedź

#8 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 23 August 2018 - 22:07 PM

dzizas to już są kremy na takie "defekty" hahaha to teraz będzie hejt za ten defekt :P

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#9 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 24 August 2018 - 08:44 AM

Super! Parę ziółek zmiksowanych i piersi rosną i się ujędrniają a tyle kobiet kompleksy ma i zaniżoną wartość siebie a przecież mogłyby kupić tabletki sobie ale nie wiedzą głupie :D 

#10 gavick

gavick

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 October 2019 - 20:10 PM

O ile implanty dają pewny efekt to nie są bez wad, na forum jest temat o reakcjach immunologicznych po wszczepieniu, do tego rekonwalescencja po zabiegu i wysoki koszt. Dociekając jak działają kremy i tabletki na powiększenie, wszystko wydaje się dość przyjemne. Polecam przeczytać o powiększaniu na: https://vitalmedica....ekszenie-biustu

W skrócie: piersi posiadają zdolność absorpcji składników przez skórę, w kremach zawarte są filosterole, które naśladują ludzkie hormony, prowadząc do powiększenia biustu. Tabletki podobnie, tyle, że najpierw dostają się krwiobiegu. Krem dobrze stosować z masażem piersi - zwiększa się wchłanialność składników. Sam masaż z byle olejkiem sam w sobie już dobrze działa na piersi - unosi, powiększa, ujędrnia. 

Zastanawia mnie co jest skuteczniejsze krem czy tabletki - jakoby nie patrzeć działanie jest z dwóch różnych stron - od zewnątrz lub od wewnątrz. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych