Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krystian Łukaszewicz - huuuge back bodybuilder - dziennik treningowy

dieta suplementacja zawody silownia trening realpharm przygotowania kulturystyka dziennik treningowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 20 May 2017 - 12:13 PM

Witajcie. od 2014r biorę udział w zawodach kulturystycznych i bardzo długi czas zastanawiałem się na założeniem dziennika treningowego. W końcu podjąłem decyzję, że zrobię to tutaj! Na początku może pare zdań o mnie. Obecnie mam 24lata i staż w zawodach kulturystycznych to 3 lata. Największe moje osiągnięcie do tej pory to mistrzostwo Polski oraz świata federacji WBBF, które zdobyłem w 2015 roku. Moja waga poza sezonem kształtuje się na poziomie 95-100kg a startowa w granicach 85kg. mam 175cm wzrostu. Postaram się na bieżąco opisywać jak wygląda mój sposób żywienia, treningu i suplementacji. Obecnie jestem w trakcie sezonu startowego. Najbliższy start, który będzie ostatnim lub przed ostatnim (zależne od wyniku) będzie już w... tę niedzielę. Federacja WPF - mistrzostwa Polski- kulturystyka ekstremalna do 90kg. Niżej zamieszcze kilka zdjęć z zawodów, w których brałem udział do tej pory. Pozdro!

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 20 May 2017 - 12:40 PM

odpowiednio:
-puchar polski WBBF - junior open 2014 I miejsce
-I ogolnopolskie mistrzostwa w kulturystyce i fitness w siedlcach - I miejsce kat. junior

-mistrzostwa polski juniorow i weteranów 2014 IFBB - 7 miejsce kat. +75kg
-ogolnopolskie zawody w kulturystyce i fitness sopot - 2015 - poza top 15
-puchar polski WBBF 2015 - I miejsce

-mistrzostwa świata WBBF - I miejsce
-mistrzostwa Polski NAC - 5 miejsce - kat. 173-179cm

Załączone pliki

#3 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 22 May 2017 - 15:36 PM

Medale i Puchary są - pamiątka taka super sprawa :)

Widać na pierwszy rzut oka u Ciebie dominującą partię - bardzo dobrze prezentują się nogi ;)

Daj znać jak Ci poszły wczorajsze Zawody :)

i Wspomnij coś o jedzeniu oczywiście

Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070

#4 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 23 May 2017 - 09:27 AM

Ostatnie wyjście w sezonie. kategoria do 90kg. federacja WPF. ostatnia 6 pozycja wedlug sedziow, z ktora oczywiscie sie nie zgadzam. kazdy nawet laik kulturystyki widzi ze kolejnosc powinna byc zupelnie inna. wszyscy obecni na zawodach i nie tylko stawiali mnie w pierwszej trojce. Jeżeli chodzi o forme jaka osiagnalem na tych zawodach byl to moj absolutny szczyt. idealnie wstrzelone odwodnienie i ladowanie. byla i suchosc i spore nabicie. Mysle, ze byla to zyciowka. wielka szkoda ze totalnie niedoceniona ale tak juz w kulturystyce bywa... po za ogolna jakoscia, ktora mam wrazenie ze prezentowalem bardzo dobrą, najdluzej wytrzymywalem w pozach gdzie inni odpuszczali, pierwszy zaczynalem ostatni konczylem. bylem wywolywany do pierwszego porownania razem z Arturem Stanczakiem, ktory byl pierwszy (co wiadomo, ze do pierwszego porownania bierze sie pierwsza trojke zawsze), potem bylem tez w 2 porownaniu. nastepnie 2 godziny pozniej werdykt - ostatni. niesmieszny zart panelu sedziowskiego, ktory mam wrazenie ze kierowal sie wynikami Nac z przed miesiaca. Tam byla taka sytuacja, ze w Artur wygral swoja kategorie, Krzysztof Ferenc, z ktorym wtedy bylem rowniez razem w kategorii byl 2 a ja bylem 5. Tym razem wyszlo, ze Krzysiek mimo kiepskiej formy co z resztą sam przyznal, bo bardzo mocno zbijal wage do 90kg przed startem, byl rowniez przede mna bo byl 5. Innych kryteriow sedziowania nie widze i sadze ze wyniki NAC z przed miesiaca przewazyly. Jak by ktos mial ochote zapoznac sie z porownaniami z kategorii to jest rowniez filmik:

Apropo samych przygotowan do sezonu niedlugo opisze jak wygladal schemat zywieniowy i treningowy w okresie redukcyjnym

Załączone pliki

#5 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 23 May 2017 - 10:19 AM

Co sie skłoniło do przejscia do innej federacji? czyli z ifbb 

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#6 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 23 May 2017 - 10:50 AM

powody takie jak u większości osób decydujących sie na podobny ruch - więcej możliwości startowych w kraju, mniej problemów z rzetelnym sedziowaniem, lepsza atmosfera i organizacja samych zawodow i zupelnie inne dbanie o zawodnikow na samej imprezie. Teraz z perspektywy czasu widac, ze warunki w poszczegolnych federacjach bardzo mocno sie zmieniaja takze czas pokaze czy decyzja, ktora podjalem kilka lat temu byla sluszna. Moze sie okazac, ze nie koniecznie

• Bartosz Klimowicz lubi to

#7 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 24 May 2017 - 19:04 PM

Póki co w IFBB zaczyna dziać się... Młodsi sędziowie...

W tym roku Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski BDB zorganizowane 

Ale wiadomo, nigdy nie będzie perfect ;)

A decyzje sędziów zawsze będą budziły wątpliwości. Zawody sylwetkowe to strasznie niewymierny sport.

#8 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 25 May 2017 - 09:16 AM

schemat żywieniowy w ostatniej fazie przygotowań:

Rotacja węglowodanowa w schemacie: PN,CZW,ND - wysokie, WT,PT-średnie, ŚR,SB-niskie

I

1. omlet: 5jaj +120g płatków owsianych+50g orzechów (mieszanka migdalow, wloskich i nerkowcow)
2. kura 150 + basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju lnianego
3. kura 150 +basmati 100g, 200g warzyw + łyżka oleju lnianego
4.kura 150 + basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju
5.kura 150 + basmati 100g, 200g warzyw + łyżka oleju
6. kazeina 40g

II

1. omlet: 5jaj +120g płatków owsianych+50g orzechów (mieszanka migdalow, wloskich i nerkowcow)
2. kura 150 +200g warzyw + łyżka oleju lnianego
3. kura 150 +basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju lnianego
4.kura 150 + basmati 100g, 200g warzyw + łyżka oleju
5.kura 150 + basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju
6. kazeina 40g

III

I

1. omlet: 5jaj +80g płatków owsianych+50g orzechów (mieszanka migdalow, wloskich i nerkowcow)
2. kura 150 +200g warzyw + łyżka oleju lnianego
3. kura 150 +basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju lnianego
4.kura 150 + 200g warzyw + łyżka oleju
5.kura 150 + basmati 50g, 200g warzyw + łyżka oleju
6. kazeina 40g

-jeżeli chodzi o dodatki to do sniadania aromat do ciasta + stewia
-miesa doprawiane glownie: oregano, pieprz cayenne, papryka ostra, czosnek, imbir, kurkuma
-do ryżu jak potrzebowałem to szła łyżka sosu bolońskiego łowicz, który mega ubóstwiam i jest to już chyba moje uzależnienie :D
-z warzyw pozycja obowiązkowa to była smażona cebulka prawie do kazdego posilku
-w sladowych ilosciach byla uzywana rowniez CHIA

suplementacja to:

cynk 100mg dziennie
witaminac c - 3g dziennie
witaminy i mineraly special two
NAC 1200mg dziennie
magnez cytrynian 1200mg dziennie
GH Turbo na noc wymiennie z sama l-teanina
-przed treningiem silowym i przed cardio BCAA IHS plus - mega fajne bo ma sporo l-karnityny i beta alaniny w sobie
-po treningu serwatka 30g
-omega 3 - 6g dziennie
-spalacz T5 przedtreningowo
-przez pewien czas uzywalem metforminy wiec w tym czasie rowniez metylowana b-12 byla rowniez uzywana 1000mcg dziennie

#9 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 25 May 2017 - 16:44 PM

Tego białka to wychodzi jakieś 180-190g

Taka ilość idealnie sprawdza się na Tobie ? Próbowałeś wcześniej większe ilości ?

#10 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 26 May 2017 - 08:44 AM

przepraszam tam serwatka jeszcze wlatywala jedna porcja w ciagu dnia. suma sumarum wychodzilo ok 2,5g/kg. jak dla mnie bylo okej. wiekszych ilosci nie probowalem aczkolwiek za rok mysle ze sprobuje

#11 whiteanimall

whiteanimall

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 01 June 2017 - 08:08 AM

aktualnie juz koniec sezonu startowego ale redukcja trwa dalej, z dużo luzniejsza głową. aktualnie odstawilem schemat rotacji weglowodanowej i delikatnie zmienilem kaloryke i podbilem bialko na 3g/kg. dodatkowo zmienilem jeden posilek bialko-weglowy na bialkowo-tluszczowy. W tym momencie wyglada to tak:

Dni treningowe: 3200kalorii
1.jajecznica z 8 jaj + 2 łyżki oliwy z oliwek + cebula smazona + odrobina sosu barbecue do smaku
2. koktajl białkowo tłuszczowy: 1/2 awokado + 7g cynamonu + 40g orzechow wloskich +2 łyżki oleju lnianego + 40g odzywki bialkowej +200ml mleka kokosowego
3. 30g serwatki
4.100g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
5. 30g serwatki
6.50g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
7.50g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
8. 40 kazeiny.

dni nietreningowe - 3500kcal
1.jajecznica z 8 jaj + 2 łyżki oliwy z oliwek + cebula smazona + odrobina sosu barbecue do smaku
2. koktajl białkowo tłuszczowy: 1/2 awokado + 7g cynamonu + 40g orzechow wloskich +2 łyżki oleju lnianego + 40g odzywki bialkowej + 200ml mleka kokosowego
3. 30g serwatki
4.100g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
5.100g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
6.100g ryżu basmati + 200g kury + łyżka oliwy + 200g warzyw
7. 40 kazeiny.

jezeli chodzi o split treningowy to jest to split 4 dniowy. poniedzialek: brzuch, triceps, biceps, przedramiona wtorek: brzuch, klatka, barki czwartek: brzuch, nogi piatek: brzuch, plecy, barki cardio narazie poszlo w odstawke.

#12 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 01 June 2017 - 12:20 PM

Czyli w dni nie treningowe dodajesz specjalnie więcej węglowodanów, by załadować mięśnie glikogenem ;) takie szejki białkowe idealnie wychodzą z dużą ilością lodu i bdb blenderem ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, suplementacja, zawody, silownia, trening, realpharm, przygotowania, kulturystyka, dziennik, treningowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych