Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kubica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 19 July 2018 - 09:35 AM

Jak wiadomo obecnie coś się dzieje w związku z karierą Roberta Kubicy w F1. Czy myślicie, że uda mu się wrócić chociaż do roli kierowcy testowego? Ja myślę, że o ile na regularne starty nie ma szans to właśnie jako testowy/pomocnik da radę.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 19 July 2018 - 10:05 AM

Nie wiem, nie śledzę, ale w sumie ciekawe czy mu zdrowie pozwoli mu powrócić.
A btw, wiecie może cos o stanie zdrowia Michaela Schumachera?

#3 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 19 July 2018 - 21:11 PM

Kubica notuje całkiem niezłe czasy, wydaje mi się, że ma ambicje i chęci do powrotu, ale sam nie wiem jak wygląda jego potencjalna szansa na jazde jako główny kierowca. W każdym razie fajnie, że próbuje coś zdziałać.

Jakiś czas temu czytałem, że jego stan zdrowia jest trzymany w tajemnicy, a do mediów trafiają jakieś szczatkowe informacje, które nie zawsze są prawdziwe. Ogólnie chyba nie za ciekawie...

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#4 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 22 July 2018 - 09:24 AM

Nie wiem, nie śledzę, ale w sumie ciekawe czy mu zdrowie pozwoli mu powrócić.

No informacji nie ma za wiele, ale te, które były ostatnio to o ile pamiętam to były takie, że jeszcze się nie wybudził. W związku z tym niestety raczej nie liczyłbym na jego powrót do zdrowia:(

#5 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 29 July 2018 - 21:59 PM

Na ma Kubicy to dzisiejsze Grand Prix na Węgrzech można było obejrzeć tylko w jakimś strimingu na WP.

Trochę to dziwne bo niby nie ma naszego przedstawiciela, ale jakoś mam wrażenie że znaleźliby się chętni na obejrzenie zawodów. No cóż dzisiejszym światem rządzi tylko pieniądz, nie ma sentymentów.

#6 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 29 July 2018 - 23:01 PM

Mam wrażenie, że Kubica to wyjątkowo uparty człowiek (w tym pozytywnym sensie) i kto wie - może jeszcze wróci do tego sportu w wielkim stylu. Sam fakt, że Kubica już kierowcą testowym Williamsa (a także rezerwowym, o czym warto pamiętać) to jest coś niesamowitego. Po tym, co przeszedł...

#7 svetkaulianowa7

svetkaulianowa7

Nowy

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 April 2020 - 20:42 PM

Tematyka automatów do gier online Zoloto Loto https://zolotoloto.com/ jest najbardziej różnorodna: tajemnice starożytnego Egiptu, przygoda, elementy morza, popularne bajki, owoce i kosmos. Wysokiej jakości grafika, przyjemna muzyka i intuicyjny interfejs wyróżniają je na tle konkurencji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych