Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kuchnia azjatycka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fitlover

fitlover

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisano 30 July 2018 - 09:15 AM

Co sądzicie o kuchni azjatyckiej? U mnie było tak, że długo musiałam się do niej przekonywać, bo nie odpowiadał mi już sam zapach, a teraz ulubioną patelnią jest wok. Regularnie uzupełniam więc swoje zapasy sosu sojowego, makaronu sojowego, grzybków mun, fasolki mung, wakame czy też oczywiście imbiru. Pichcę wg przepisów znajomych, rodziny czy też przeglądam ciekawe pomysły w internecie. Najczęściej na moim talerzu pojawia się kurczak / owoce morza i warzywa, ale nie pogardzę też wołowiną (choć jak wiadomo to już wyższa szkoła jazdy). 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 30 July 2018 - 13:00 PM

Kuchnię azjatycką - moim zdaniem - kocha się lub nienawidzi. Chociaż patrząc na liczbę knajp, to większość osób w naszym kraju chyba jednak kocha ;) Też zależy, co kto ma konkretnie na myśli - kuchnia azjatycka to przecież zarówno kuchnia wietnamska jak i chińska, a przecież w obu są różne potrawy. Ja jedyne, czego nie lubię w tej kuchni, to...tofu. Nie wiem, może do tej pory nie jadłam dobrze przyrządzonego, ale jednak ;)

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 30 July 2018 - 13:21 PM

O gustach nie powinno się dyskutować, bo ile ludzi tyle opinii  ;) temat rzeka. 

#4 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 30 July 2018 - 13:33 PM

Jeśli coś jem na mieście to właśnie w wietnamskich knajpkach i bardzo lubię :)

#5 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 30 July 2018 - 20:26 PM

Ja uwielbiam. Według mnie nie ma nic lepszego niż kuchnia azjatycka. Być może wynika to z tego, że bardzo lubię ostre potrawy. Ale po prostu smakują mi ogólnie smaki tej kuchni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych