Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liczycie kalorie na diecie czy dieta na oko?

dieta kalorie na oko kalorie w diecie tłuszcze kalorie dieta białko dieta na masę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mazurek R.

Mazurek R.

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisano 08 December 2018 - 12:16 PM

Liczycie kalorie na waszej diecie czy na oko jecie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Filip Kaszmir

Filip Kaszmir

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisano 09 December 2018 - 13:29 PM

Jak chcę ją dopiąć to liczę normalnie to nie :)

#3 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 03 January 2019 - 21:27 PM

Mi osobiście jeszcze się nie zdarzyło nigdy żeby nawet chociaż przez dzień to liczyć, zawsze na wyczucie i zawsze byłem zadowolony ale jeśli ktoś potrzebuje to powinien i to skrupulatnie to liczyć

#4 Corala

Corala

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 May 2019 - 19:21 PM

Liczę zawsze kcal przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. Jednak zastanawiam się co sądzicie o słodzikach, które zastępują cukier? Czytam, że jest to szkodliwe jednak nie wiem co o tym sądzić https://jarek-kefir....obnie-nie-wiesz

#5 łabudzki

łabudzki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisano 08 May 2019 - 20:12 PM

Na pewno są szkodliwe ale pamiętajmy że spożywamy je w znacznie mniejszych ilościach niż cukier

#6 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisano 12 December 2019 - 11:17 AM

Od liczenia kalorii można oszaleć. Ważne, zeby zachować zdrowy rozsadek przy jedzeniu. Ja nie mam problemów z wagą i w sumie jem wszystko. Chociaz od jakiegoś czasu zrezygnowałam z chleba i ziemniaków i czuję sie jakos lzej dzieki temu :wink: Moja waga waha sie miedzy 48 a 50 kg i wg wskaźnika IBM mam niedowagę przy moim wzroście 163cm hahaha(dobre sobie) :lol: Ostatni posiłek staram sie jesc do godz.19. Oczywiscie nie zawsze mi to wychodzi ale cóż :wink: Jem dużo warzyw(surowe,duszone,smażone), drób,ryby. Jak mam ochotę na frytki to jem frytki. Nie katuje sie na siłę bo to nie ma sensu.Zaszaleć też warto

Lepiej moim zdaniem kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń fitness w domu i ćwiczyć:

https://trainingshow....com/12-fitness

Niż katować się ciągle liczeniem kalorii.... 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta kalorie na oko, kalorie w diecie tłuszcze, kalorie dieta białko, dieta na masę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych