Skocz do zawartości

Zdjęcie

Masło orzechowe które nie tuczy? Bez cukru i tłuszczu?

masło orzechowe Professor Nut masło orzechowe bez cukru masło bez tłuszczu bloker tłuszczu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisano 11 March 2019 - 16:38 PM

Wyszło takie masło orzechowe od firmy Professor Nutz™ od którego podobnie się nie tyje i nie ma ani kalorii ani tłuszczu jak to możliwe jest?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 12 March 2019 - 07:14 AM

Słyszałem o Walden Farms maśle ale tego nie dało się jeść a tego Proffesora nie znam, pewnie podobnie niedobre :)

#3 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 12 March 2019 - 08:45 AM

Akurat to jest totalnie inny produkt, jest smaczniejsze na pewno ale jego "niekaloryczność" jest bardziej wątpliwa i skomplikowana ;)

#4 avokado

avokado

Nowy

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 March 2019 - 18:59 PM

To chyba z orzechów nie wiele tam zostało. NIe ma co tak demonizować tłuszczu w orzechach a co do cukru to bardzo dobrze, że gonie dodają

#5 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 18 March 2019 - 08:45 AM

Są ta orzechy normalne i tłuszcze przecież chodzi o ich przyswajanie przez organizm a nie brak w produkcie :)

#6 Zdiepan

Zdiepan

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 18 March 2019 - 17:13 PM

A tamte tłuszcze rozumiem że co? Że się nie przyswajają że niby są ale ich nie ma? :D

#7 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisano 20 March 2019 - 08:19 AM

Chyba tak :P chyba nie przyswajalne są ;)

#8 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 31 March 2019 - 19:29 PM

Z tego co mi wiadomo to każdy tłuszcz się przyjmuje... nie ma czegos takiego jak nie przyjmujące się tłuszcze... jedynie co może "przejśc" przez nas to poliole, ale to są cukry. Waldena miałem kilka razy, niestety za każdym razem coraz gorzej mi smakowało... aż ostatnie prawie całe trafiło do kosza... To masło o którym piszecie ma tyle samo kcal co zwykłe... coś tam jest napisane, że blokuje przyswajanie tłuszczy i węgli, pewnie ma w składzie garcinie cambogie, fasolaminę itp. ale aby to działało to musi się przyjąć ponad 1 gram substancji, a i tak ten gram zablokuje tylko małą część przyjmowanych tłuszczy i węgli. Już lepiej kupić normalne masło typu 100% Peanut Butter, gdzie mamy same orzechy, bez tłuszczu palmowego, oleju itp. Na bogato to jeszcze lepiej masło z nerkowców albo migdałowe, te są mega, ale kosz też duży..

#9 Filip Kaszmir

Filip Kaszmir

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisano 01 April 2019 - 06:18 AM

No chyba nie, bo jest ujawnione że jednym ztych blokerów jest alfa cyklo dekstryna, więc niezbyt popularny produkt, ja nie sprawdzałem tego więc nie powiem czy działa czy nie

#10 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8397 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 April 2019 - 19:48 PM

Badania potwierdzają że spożywanie alfa cyklodekstryny skutecznie wiąże tłuszcze zapobiegając ich wchłanianiu i tym samym promuje utratę wagi...

#11 Radek Sawik

Radek Sawik

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 06 April 2019 - 08:14 AM

A te cyklodekstryny to do każdego posiłku z tłuszczem można sobie dodać?

#12 Zdiepan

Zdiepan

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 27 April 2019 - 19:01 PM

He he właśnie to by była rewolucja żywnościowa dopiero :D

#13 wandal

wandal

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 453 postów

Napisano 27 April 2019 - 20:55 PM

Generalnie były pod tym kątem badania i cyklodekstryny sprawdzają się w tej kwestii

#14 L.Racuś

L.Racuś

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 29 April 2019 - 06:50 AM

Takie eksperymenty mogą być groźne dla zdrowia

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: masło orzechowe Professor Nut, masło orzechowe bez cukru, masło bez tłuszczu, bloker tłuszczu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych