Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mleko na kolację a odchudzanie i mięśnie

mleko odchudzanie masa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karrol

Karrol

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • LocationInowrocław

Napisano 19 October 2015 - 17:57 PM

Mam do zrzucenie kilka kilogramów, chociaż to nie najwiekszy problem, a raczej wizualnie nie wyglądam dobrze bo nie mam za bardzo mięśni. Już sobie zrobiłem rozpoznanie mniej więcej w diecie wysokobiałkowej i mam pytanie - czy mleko z płatkami na kolację może być? Wiem że to nie pierś z kurczaka, ale od prawie 5 lat jem na kolacje tylko to i nic innego na pewno nie zjem później.

Kolacje jem około 20, wstaje o 6 rano i około 21 -22 ide spac.

Czy zostawić tak jak jest, czyli zamiast kolecji wg diety jeść mleko, czy dodać wcześniej jakiś posiłek dodatkowy?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 pawel_kowalski_ifbb

pawel_kowalski_ifbb

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 19 October 2015 - 19:37 PM

odstaw mleko bialka tam masz znikome ilosci... jako bialko zjedz : rybe dorsz, tunczyk, pstrag, pilapia, okon, sandacz, leszcz, łosos, fladra; filety z kurczaka, indyka; dziczyzna: sarna, dzik, jelen; wolowina chuda, bialka jajek, od biedy ser twarog ale nie jestem wogole zwolennikiem nabialu... powoduje wode podskorne sluzy itd (do tego warzywa!!!!!!!!!)

#3 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 19 October 2015 - 20:21 PM

Wymienił chyba wszystko :D

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#4 Kulter

Kulter

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • LocationPoznań

Napisano 19 October 2015 - 21:21 PM

Wydaje mi się też, że mleko to niekoniecznie najlepszy posiłek... Od czasu do czasu ujdzie, ale codziennie nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Jak podali koledzy wyżej jest spora lista zamienników, które można stosować.

#5 Karrol

Karrol

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • LocationInowrocław

Napisano 19 October 2015 - 21:24 PM

Ok, powiem szczerze w czym problem - cierpię na uciążliwą chorobę jaką jest nerwica natręctw i już mnie dużo kosztowało nerwów i rozmów z psychologami żeby zmienić część nawyków żywieniowych i trwało to naprawdę długo... niestety ale to nie takie łatwe, bo mam utarty zwyczaj wieczorem i jak nie zrobię pewnych czynnosci w tym nie zjem określonego posiłku to potem nie mogę spać i czuję niepokój... wiem, że to nie najlepsze właśnie dlatego pytam czy coś można z tym zrobić, zostawiając to nieszczęsne mleko wieczorem? Chyba mleko i płatki nie mają dużo kalorii prawda? Jak może zjem coś wcześniej (koło 17 - 18) to mi nie zaszkodzi?

#6 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 19 October 2015 - 21:25 PM

To juz twaróg lepiej jedz niz mleko z płatkami ...

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#7 pawel_kowalski_ifbb

pawel_kowalski_ifbb

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 20 October 2015 - 19:23 PM

jak juz musisz wypic te mleko do dodaj izolatu bialka:)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mleko, odchudzanie, masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych