Skocz do zawartości

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zuryd

Zuryd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 20 June 2019 - 20:39 PM

Wiem że na tym forum wielu ludzi się na rzeczy i na suplach i jedzeniu i treningu :) Może ktoś miałby czas trochę ustawić mnie treningowo, bo trenuję już parę lat ale efekty nie są zadawalające, wydaje mi się że ciągle w miejscu stoję i nie bardzo wiem jak to zmienić. Jakieś porady? Jestem gotowy zacząć od podstaw od początku jeśli tak trzeba zrobić. :angry: Ogólnie sam nie wiem czy bym siłę chciał uzyskać, czy większe mięśnie czy tłuszcz palić, bo wiecie że wszystko na raz by się chciało i w końcu nie wiem co jest dla mnie ważniejsze. :blink: Mam 182cm wzrostu i ważę teraz 87kg ale sporo mam tłuszczu myślę, nie widać za bardzo kaloryfera, nogi zalane, tylko ręce w miarę suche są. Co tu robić, od czego zacząć żeby dobrze było?  :rolleyes:

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 20 June 2019 - 20:51 PM

Stary, nic o Tobie nie wiemy :) jak trenowałeś do tej pory, ile razy w tygodniu, podstaw kompletnie nie znamy, trudno tak z kapelusza doradzać :)

#3 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8395 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 21 June 2019 - 12:02 PM

Waga i wzrost trochę mało, celi swoich nie znasz, tak jakbyśmy my je mieli wyznaczyć :D trochę dziwnie ale spoko :) Tylko daj więcej szczegółów tych treningów jeszcze...

#4 Zuryd

Zuryd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 June 2019 - 10:45 AM

Ogólnie trenowałem zazwyczaj splitem :) ostatnio też typowe połączenia, klatkę z bicepsem barki z nogami, plecy triceps i brzuch czasem. Trening 3 razy w tygodniu taka norma czasem 4 wtedy powtarzałem ten pierwszy czyli klatkę. Ćwiczenia typowe wyciskania sztangi głównie właśnie wolny ciężar na klatkę na biceps i triceps na barki na plecy bardziej maszyny jakieś ściągania. Wszystko standardowo bym powiedział :)

#5 Gracjan Łasisz

Gracjan Łasisz

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 23 June 2019 - 12:10 PM

Pewnie zakres powtórzeń też standardowy, typowa progresja ciężaru i 12-8 powtórzeń wraz z kolejnymi seriami w dół :)

#6 Mazurek R.

Mazurek R.

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisano 24 June 2019 - 06:37 AM

I pewnie przerwy też typowe pomiędzy seriami czyli dwie trzy minuty ;)

#7 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 24 June 2019 - 19:46 PM

A ćwiczenia jakie, kolejność ich?

#8 Zuryd

Zuryd

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 26 June 2019 - 05:26 AM

Tak jak piszecie  :rolleyes: wszystko typowo robię. Ćwiczenia też te najpopularniejsze najpierw sztanga na płaskiej, potem rozpiętki na płaskiej, potem skos sztanga i rozpiętki na maszynie taki układ najczęściej w klatce, biceps hantle o kolano i sztanga łamana stojąc, barki wyciskanie sztangi na smitcie, potem unoszenia hantli bokiem, na nogi wyprosty, ugięcia leżąc, przysiad ze sztangą na karku, łydki wspięcia stojąc, wspięcia siedząc. Na plecy ściągnie drążka szeroko, ściąganie wąsko, przyciąganie szerokie do brzucha, wąskie, triceps to sztanga łamana stojąc zza karku, hantle w opadzie tułowia i na brzuch jakieś brzuszki na ławce zwykle i allachy :)

#9 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 10 July 2019 - 19:12 PM

Na początek zmian to daj częstsze treningi dla tych mięśni staraj się chociaż 5 razy w tygodniu katować je na siłowni trzy to może faktycznie być za mało teraz, na pewno nie będzie to też wyjście z adaptacji i przełamanie jej.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plan treningowy, treningi personalne, dieta na masę, trening na masę, trening na siłę, trening na zwiększenie mięśni, rozpiski treningowe, rozpiska treningowa, rozpisanie treningu, rozplanowanie treningu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

2 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Poster31, mirek