Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje ulubione ćwiczenia TOP 10 :)

TOP 10 ćwiczenia ulubione ćwiczenia masa najlepsze ćwiczenia siłownia ćwiczenia na masę ćwiczenia mięśnie siła

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gracjan Łasisz

Gracjan Łasisz

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisano 19 November 2018 - 18:49 PM

Może każdy z chętnych podrzuciłby swoją listę ulubionych ćwiczeń, takie TOP 10 najlepiej w hierachii od najbardziej ulubionego jako TOP 1 :D :D

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3016 postów

Napisano 20 November 2018 - 08:48 AM

Hm ciężko tak wybrać i poukładać w kolejności zwłaszcza że jednego dnia bardziej mam na coś ochotę a innego już tak fajnie się nie robi :) Ale na pewno byłoby to wyciskanie hantli na klatkę, wyciskanie na suwnicy skośnej, wznosy bokiem hantli na barki, ściągania szeroko do klatki na plecy, podciągania podchwytem z pomocą, przysiad sumo z hantlem :)

#3 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1211 postów

Napisano 20 November 2018 - 19:24 PM

Top 5 mogę dać od razu: 1.Wyciskanie sztangą na ławce płaskiej 2. Przysiad ze sztangą z przodu 3. Przysiad ze sztangą z tyłu 4. Wyprosty na maszynie na uda. 5. Wiosłowanie hantlem na plecy

#4 Benuła

Benuła

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisano 21 November 2018 - 09:24 AM

Top 5 mogę dać od razu: 1.Wyciskanie sztangą na ławce płaskiej 2. Przysiad ze sztangą z przodu 3. Przysiad ze sztangą z tyłu 4. Wyprosty na maszynie na uda. 5. Wiosłowanie hantlem na plecy

A drugie TOP 5? :D U mnie to : 1. Wyciskanie na klatkę sztangi na ławce płaskiej, 2. Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3. Podciąganie na drążku nachwytem. 4. Podciąganie na drążku podchwytem. 5. Pompki na poręczach na tricpes 6.Odwrotne pompki na ławeczce na triceps. 7. Pompki na klatkę z obciążeniem na plecach. 8. Martwy ciąg na prostych nogach. 9. Wyciskanie nogami na suwnicy 10. Przysiad na maszynie smith.

#5 górecki tom

górecki tom

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisano 21 November 2018 - 19:26 PM

1.Hantle stojąc na biceps 2.Sztanga łamana stojąc na biceps. 3. Hantle na skosie. 4. Rozpiętki w bramie. 5. Wyciąg szeroko do klatki. 6. Wyciąg wąsko do brzucha. 7. Unoszenia przodem hantli na barki. 8. Prostowania z linką stojąc na triceps 9. Prostowania nóg siedząc. 10 Rozpiętki na klatkę od dołu w bramie.

#6 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4330 postów

Napisano 21 November 2018 - 20:42 PM

TOP:

1. Wznosy ramion w bok stojąc z hantami

2. Uginanie ramion z hantlami

3. Wyprosty ramion z wyciągiem górnym

:) 

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#7 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8026 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 21 November 2018 - 21:11 PM

Ta hierarchia się zmienia na pewno ale mniej więcej tak: 1. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwytem. 2. Podciągania na drążku nachwytem. 3. Podciągania na drążku chwytem neutralnym z obciążeniem. 4. Wznosy boczne hantlami na barki. 5. Unoszenia przednie hantlami na barki. 6. Wyciskania podchwytem hantlami na barki siedząc. 7. Rozpiętki w bramie stojąc. 8. Uginania ze sztangą prostą na biceps stojąc. 9. Uginania młotkowe z hantlami stojąc. 10. Wyprosty francuskie z łamanym drążkiem na wyciągu górnym na triceps stojąc. I tak naprawdę to trzy ostatnie to moje ulubione choć nie robię ich już ponad rok niestety :)

#8 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1211 postów

Napisano 26 November 2018 - 21:11 PM

A drugie TOP 5? :D .

A drugie TOP 5? :D .

Druga piątka to już różnie, lubię przysiady siadając na skrzynię, wiosłowanie sztangą nachwytem, wiosłowanie końcem sztangi, sztanga łamana na biceps, wyciskanie na smitcie na ławce skośnej

#9 Danusiak.Marcin

Danusiak.Marcin

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisano 27 November 2018 - 08:35 AM

U mnie to wyciskanie hantli na płaskiej i na skosie, unoszenie nóg wisząc na drążku, wyciskania na hammerze na barki i klatkę, biceps z hantlami i sztangą, triceps sztangą łamaną leżąc i z wyciągiem, biceps z dolnym wyciągiem :)

#10 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 488 postów

Napisano 27 November 2018 - 19:22 PM

W pierwszej kolejności wyciskania: sztanga na klatkę płaska i skos, barki na smith, skos na klatkę na smith, wyciskanie hantli na barki siedząc, przysiad klasyczny, wyciskania suwnicy skośnej na nogi, wiosłowania sztangą, wyciskania sztangi łamanej na triceps stojąc, biceps w bramie na goórnych wyciągach

#11 Mazurek R.

Mazurek R.

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:24 PM

Wyciskanie na maszynie siedząc, wyciskanie na maszynie smith na poziomej ławeczce, wyciskanie sztangi zza karku siedząc, wyciskanie żołnierskie, biceps hantlami siedząc, biceps na modlitewniku ze sztangą łamaną, triceps na wyciągu liną, kółko na brzuch, przysiad na maszynie smith, hackprzysiad na maszynie, syzyfki z przytrzymaniem

#12 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8026 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 28 November 2018 - 19:37 PM

Mazurek ale to jedenaście podałeś :)

#13 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1211 postów

Napisano 28 November 2018 - 21:30 PM

Mazurek ale to jedenaście podałeś :)

otóż to nie liczy się jeszcze raz musisz wybierać od nowa :D

#14 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4330 postów

Napisano 29 November 2018 - 13:20 PM

Ta hierarchia się zmienia na pewno ale mniej więcej tak: 1. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwytem. 2. Podciągania na drążku nachwytem. 3. Podciągania na drążku chwytem neutralnym z obciążeniem. 4. Wznosy boczne hantlami na barki. 5. Unoszenia przednie hantlami na barki. 6. Wyciskania podchwytem hantlami na barki siedząc. 7. Rozpiętki w bramie stojąc. 8. Uginania ze sztangą prostą na biceps stojąc. 9. Uginania młotkowe z hantlami stojąc. 10. Wyprosty francuskie z łamanym drążkiem na wyciągu górnym na triceps stojąc. I tak naprawdę to trzy ostatnie to moje ulubione choć nie robię ich już ponad rok niestety :)

dokładnie na masie a na redu tez mam inne ulubione cwiczenia

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#15 Benuła

Benuła

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisano 29 November 2018 - 19:45 PM

A ja zawsze wyciskanie sztangi na klatkę uwielbiam czy na masie czy na redukcji w.lato i w zimę i w dzień i w nocy :)

#16 KA-rol

KA-rol

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 30 November 2018 - 08:27 AM

Ja uwielbiam biceps robić i sztangą i hantlami jak jest dziesięć ćwiczeń na biceps fajnych to wszystkie bym na listę wpisał :)

#17 R.Nowicki

R.Nowicki

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisano 01 December 2018 - 13:54 PM

Ja uwielbiam biceps robić i sztangą i hantlami jak jest dziesięć ćwiczeń na biceps fajnych to wszystkie bym na listę wpisał :)

Ha ha pewnie z dziesięć by się znalazło, pomoże ktoś koledze spisać żeby miał trening marzeń? :D

#18 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 488 postów

Napisano 05 December 2018 - 20:14 PM

Ha ha pewnie z dziesięć by się znalazło, pomoże ktoś koledze spisać żeby miał trening marzeń? :D

Dziesięć ćwiczeń na biceps? Spoko :) 1.Uginania ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginania ze sztangą łamaną stojąc. 3. Uginania ze sztangą chwytem młotkowym stojąc. To samo na modlitewniku siedząc i mamy sześć ćwiczeń. 7. Uginania z hantlami stojąc. 8.Uginania z hantlami siedząc ławce skośnej. 9.Uginania z hantlami stojąc chwytem młotkowym. 10. Uginania z hantlami siedząc chwytem młotkowym. Jest dziesięć? Jest. Proste :)

#19 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisano 06 December 2018 - 19:28 PM

Dziesięć ćwiczeń na biceps? Spoko :) 1.Uginania ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginania ze sztangą łamaną stojąc. 3.

Na łatwiznę poszedłeś z tymi ćwiczeniami coś bardziej byś się wysilił a nie tak :) phi :)

#20 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8026 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 December 2018 - 21:15 PM

Poszedł, poszedł, czekamy na rehabilitację :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TOP 10 ćwiczenia, ulubione ćwiczenia masa, najlepsze ćwiczenia siłownia, ćwiczenia na masę, ćwiczenia mięśnie siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych