Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje ulubione ćwiczenia TOP 10 :)

TOP 10 ćwiczenia ulubione ćwiczenia masa najlepsze ćwiczenia siłownia ćwiczenia na masę ćwiczenia mięśnie siła

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 488 postów

Napisano 10 December 2018 - 21:10 PM

Odrazu na łatwiznę, prostotę trzeba cenić :) ale niech wam będzie. 1. Uginanie ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginanie z hantlami siedząc naprzemiennie. 3. Sztanga łamana na modlitewniku. 4. Uginania pajęcze leżąc na brzuchu na ławeczce. 5. Uginanie z hantlem w oparciu o kolano siedząc. 6. Uginania z linkami górnych wyciągów stojąc. 7. Uginanie młotkowe na dolnym wyciągu za pomocą liny. 8. Uginania z linką dolnego wyciągu za pomocą drążka leżąc na ziemi na plecach. 9. Uginania z linką górnego wyciągu drążkiem łamanym siedząc za głowę. 10. Uginanie na maszynie w stylu modlitewnika.

#22 Gabi

Gabi

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • LocationOlsztyn

Napisano 11 December 2018 - 18:18 PM

O jaki fajny temat :) Nie wiedziałam że na biceps tyle ćwiczeń nawet jest :D Ja też mam sporo ulubionych, na pewno przysiad sumo z hantlem, przysiad sumo z końcem sztangi, uginania na maszynie leżąc, przywodziciele na maszynie, maszyna do brzucha, przysiad na suwnicy smith, deska z nogami w trx i rękami na bosu :)

#23 R.Nowicki

R.Nowicki

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisano 13 December 2018 - 15:04 PM

Odrazu na łatwiznę, prostotę trzeba cenić :) ale niech wam będzie. 1. Uginanie ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginanie z hantlami siedząc naprzemiennie. 3. Sztanga łamana na modlitewniku. 4. Uginania pajęcze leżąc na brzuchu na ławeczce. 5. Uginanie z hantlem w oparciu o kolano siedząc. 6. Uginania z linkami górnych wyciągów stojąc. 7. Uginanie młotkowe na dolnym wyciągu za pomocą liny. 8. Uginania z linką dolnego wyciągu za pomocą drążka leżąc na ziemi na plecach. 9. Uginania z linką górnego wyciągu drążkiem łamanym siedząc za głowę. 10. Uginanie na maszynie w stylu modlitewnika.

Ha no te dziesięć to już konret, ciekawe jakby to było robić na jednym treningu wszystko :D

#24 Benuła

Benuła

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisano 13 December 2018 - 19:09 PM

Udana rehabilitacja :) A ćwiczenia można zrobić przecież na każdym treningu bicepsa w tej kolejności nawet :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TOP 10 ćwiczenia, ulubione ćwiczenia masa, najlepsze ćwiczenia siłownia, ćwiczenia na masę, ćwiczenia mięśnie siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

pelon