Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje ulubione ćwiczenia TOP 10 :)

TOP 10 ćwiczenia ulubione ćwiczenia masa najlepsze ćwiczenia siłownia ćwiczenia na masę ćwiczenia mięśnie siła

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisano 10 December 2018 - 21:10 PM

Odrazu na łatwiznę, prostotę trzeba cenić :) ale niech wam będzie. 1. Uginanie ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginanie z hantlami siedząc naprzemiennie. 3. Sztanga łamana na modlitewniku. 4. Uginania pajęcze leżąc na brzuchu na ławeczce. 5. Uginanie z hantlem w oparciu o kolano siedząc. 6. Uginania z linkami górnych wyciągów stojąc. 7. Uginanie młotkowe na dolnym wyciągu za pomocą liny. 8. Uginania z linką dolnego wyciągu za pomocą drążka leżąc na ziemi na plecach. 9. Uginania z linką górnego wyciągu drążkiem łamanym siedząc za głowę. 10. Uginanie na maszynie w stylu modlitewnika.

#22 Gabi

Gabi

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • LocationOlsztyn

Napisano 11 December 2018 - 18:18 PM

O jaki fajny temat :) Nie wiedziałam że na biceps tyle ćwiczeń nawet jest :D Ja też mam sporo ulubionych, na pewno przysiad sumo z hantlem, przysiad sumo z końcem sztangi, uginania na maszynie leżąc, przywodziciele na maszynie, maszyna do brzucha, przysiad na suwnicy smith, deska z nogami w trx i rękami na bosu :)

#23 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 13 December 2018 - 15:04 PM

Odrazu na łatwiznę, prostotę trzeba cenić :) ale niech wam będzie. 1. Uginanie ze sztangą prostą stojąc. 2. Uginanie z hantlami siedząc naprzemiennie. 3. Sztanga łamana na modlitewniku. 4. Uginania pajęcze leżąc na brzuchu na ławeczce. 5. Uginanie z hantlem w oparciu o kolano siedząc. 6. Uginania z linkami górnych wyciągów stojąc. 7. Uginanie młotkowe na dolnym wyciągu za pomocą liny. 8. Uginania z linką dolnego wyciągu za pomocą drążka leżąc na ziemi na plecach. 9. Uginania z linką górnego wyciągu drążkiem łamanym siedząc za głowę. 10. Uginanie na maszynie w stylu modlitewnika.

Ha no te dziesięć to już konret, ciekawe jakby to było robić na jednym treningu wszystko :D

#24 Benuła

Benuła

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisano 13 December 2018 - 19:09 PM

Udana rehabilitacja :) A ćwiczenia można zrobić przecież na każdym treningu bicepsa w tej kolejności nawet :)

#25 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 23 December 2018 - 18:25 PM

No tak po jednej serii każdego i wtedy spoko :)

#26 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 27 December 2018 - 21:26 PM

Bicepsa nie lubię tak dużo trenować, na pośladki mogę rozpisać to podobnie na dziesięć ćwiczeń :)

#27 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8388 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 28 December 2018 - 19:12 PM

No to czekamy, top dziesięć ćwiczeń na pośladki :)

#28 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 28 December 2018 - 21:43 PM

Uuua aż dziesięć? :( Ojej no to tak najpierw hip thrusty leżąc wersja że sztangą i na maszynie, jako trzecie hip thrusty klęcząc z gumą, jako czwarte półprzysiad w klęku na maszynie smith, ośle wykopy na maszynie smith, ośle wykopy z talerzem, unoszenia nogami piłki leżac na brzuchu, wyciskanie jednonóż maszyny smith leżac na plecach, odwodzenie nogi w tył z linką dolnego wyciągu, chodzenie bokiem z gumą :)

#29 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 29 December 2018 - 14:12 PM

Uuua aż dziesięć? :( Ojej no to tak najpierw hip thrusty leżąc wersja że sztangą i na maszynie, jako trzecie hip thrusty klęcząc z gumą, jako czwarte półprzysiad w klęku na maszynie smith, ośle wykopy na maszynie smith, ośle wykopy z talerzem, unoszenia nogami piłki leżac na brzuchu, wyciskanie jednonóż maszyny smith leżac na plecach, odwodzenie nogi w tył z linką dolnego wyciągu, chodzenie bokiem z gumą :)

Łał, jakby ktoś mi powiedział żeby dać dziesięć ćwiczeń na pośladki to bym spytał: A jest tyle w ogóle :D

#30 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 03 January 2019 - 21:25 PM

Pewnie Paula jeszcze drugie dziesięć by dała spokojnie :)

#31 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 07 January 2019 - 09:00 AM

To ja dorzucę dwa żeby Paula łatwiej miała :) Ośle wykopy z linką dolnego wyciągu opierając się kolanem o ławeczkę i ośle wykopy z hantlem położonym na zgiętej nodze za kolanem z tyłu nogi :)

#32 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 07 January 2019 - 21:28 PM

Heh to ja dorzucę ośle wykopy z gumą :)

#33 Gracjan Łasisz

Gracjan Łasisz

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisano 11 January 2019 - 08:23 AM

To ja też mam ośle wykopy do kolekcji, na maszynie na czworogłowe uda :)

#34 KA-rol

KA-rol

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 19 January 2019 - 19:04 PM

Z łańcuchem oślich wykopów chyba jeszcze nie widziałem żeby ktoś robił ;)

#35 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 21 January 2019 - 08:50 AM

Z łańcuchem oślich wykopów chyba jeszcze nie widziałem żeby ktoś robił ;)

Też nie widziałam, pomysł jest ale to niewygodne by z pewnością było :)

#36 Gabi

Gabi

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • LocationOlsztyn

Napisano 02 February 2019 - 22:58 PM

Oj nie chciałabym z łańcuchem tego robić już widzę jakby się obijał o mnie i uderzał gdzie popadnie :o średni pomysł na pewno sorry ale nie wykorzystam tego :P

#37 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 04 February 2019 - 07:12 AM

Z łańcuchem? Chciałbym to zobaczyć to rzeźnia jakaś :D Ale widziałem ośle wykopy robione na maszynie na plecy co końcem sztangi się wiosłuje :)

#38 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 04 February 2019 - 08:19 AM

A to ma sens:)

widziałem ośle wykopy robione na maszynie na plecy co końcem sztangi się wiosłuje :)

#39 dawid-duszak

dawid-duszak

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisano 07 February 2019 - 20:47 PM

A dla mnie nie ma bo nie bardzo sobie to wyobrażam :) I co sztangę sie na stopie trzyma czy za talerz? jak to jest? :D

#40 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8388 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 21 February 2019 - 21:21 PM

A dla mnie nie ma bo nie bardzo sobie to wyobrażam :) I co sztangę sie na stopie trzyma czy za talerz? jak to jest? :D

No tak to nie :) Po prostu przypinasz opaską ten koniec sztangi do kostki i robisz to jak na dolnym wyciągu :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TOP 10 ćwiczenia, ulubione ćwiczenia masa, najlepsze ćwiczenia siłownia, ćwiczenia na masę, ćwiczenia mięśnie siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych