Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motywacja do treningu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 luis1983

luis1983

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 27 June 2018 - 14:19 PM

Jak radzicie sobie z dniami, gdzie nie macie na nic ochoty? Nie sądzę, że odpuszczacie treningi, ale coś musi Was motywować do działania. Są niestety takie dni, że człowiekowi nic się nie chce, a jednak działać powinien 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 27 June 2018 - 14:52 PM

też posłucham... :D bo ostatnio mam spadek motywacji :( :D 

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 27 June 2018 - 14:53 PM

Jak nie mam ochoty to odpuszczam, po co sie zmuszac. Robię również przerwy od treningów tydzien lub 2 tygodnie po 2 miesiacach treningu, by zrodzila sie ochota na ponowne przewalanie ciezaru.

#4 sesatisi

sesatisi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 27 June 2018 - 20:19 PM

Najlepszą motywacją do treningów to druga osobą która jest mocniej zmotywowana w dany dzień, czyli trening ze znajomym który również ciężko trenuje żeby osiągnąć swój cel. Jak trenujesz sam, to bardzo duży wpływ mają filmy oraz muzyka, która wpływa na twój organizm pozytywnie. Jeśli masz chęć do działania ale po prostu Ci sie nie chce to również spakuj torbę wsadź słuchawki i przejdź się spacerkiem na siłownie (jeśli masz taką możliwość) wejdź na bieżnie, weź jakiegoś shota i jazda.

#5 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 27 June 2018 - 21:16 PM

to tak samo jak z praca... tez nie zawsze sie chce isc :)

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#6 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 28 June 2018 - 20:06 PM

Nawet jak się nie chce to działać trzeba. Czasami można owszem odpuścić, ale jednak nie powinno się. Tak samo jak zadaniami w pracy. Człowiek chce się poopie... ale jednak niestety nie zawsze się da.

#7 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 12:00 PM

Motywacja, czasami po prostu nagadanie sobie do łba że jak dzisiaj nie pójdę to stracę ten jeden dzień niby to nic ale jak się człowiek zastanowi ile to dni zmarnował gdzie nie szedł dlatego teraz nie odpuszczam. Bardzo często pakuje sobie torbę powoli ide na siłownie jakiś shot strzelony i można ćwiczyć. Jeśli przegadanie sobie nie pomaga, to ze znajomymi często co Cię wyciągną. Jeśli również oni zawiodą bo mają brak motywacji, no to jakieś filmiki z dobrą muzyka którą nakręca ten słabszy dzień

#8 luis1983

luis1983

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 11 July 2018 - 20:13 PM

A „wspomagacze” takie jak mocna kawa? Zawsze miałem wbijane do głowy (tak jak pisaliście wyżej), że jeden dzień bez planowanego treningu jest ogromną stratą, którą odrobimy w tydzień. No ok, ale czy trening na siłę jest tak samo efektywny, jak ten z chęciami. A może zmienić wtedy ćwiczenia, które wykonuję? Ostatnio staram się też biegać z psem, który skutecznie mnie „motywuje”. Z nim wyjść muszę, a mój pupil bardzo lubi się ruszać. W sumie to mogę Wam taki sposób polecić, bo jest naprawdę sympatyczny J

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych