Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka na pobudkę

muzyka rano

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 10 July 2018 - 11:57 AM

Zdarza wam się słuchać rano muzyki zaraz po przebudzeniu? Może ktoś z was zamiast zwykłego alarmu budzi się ulubioną piosenką? Ja lubię posłuchać radia wczesna pora, ponieważ daje mi to pozytywną energie i pobudza Jednak nie wyobrażam sobie ustawić fajnej piosenki na alarm budzika, bo wiem że od razu był ją znienawidziła :P

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 10 July 2018 - 13:16 PM

Jasne że zamiast budzika piosenka od ponad roku zawsze budzi mnie jakaś piosenka Scorpionsów :)

#3 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 11 July 2018 - 11:31 AM

Ja zawsze włączam swoją ukochaną playlistę na spotify. Nie ustawiam jako budzik swoich ulubinych piosenek, bo już kilka utworów mi w ten sposób zbrzydło. Raczej wybieram jakieś fabryczne dzwonki, dosyć spokojne. Głośne alarmy u mnie odpadają.

#4 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 11 July 2018 - 12:12 PM

Ja dźwięku budzika nienawidzę tak bardzo, że nie mogłabym swojej ulubionej piosenki tym zepsuć. Generalnie u mnie najbardziej sprawdzają się z rana mocne, rockowe hity. Puszczam je od razu gdy wchodzę do samochodu i słucham przez całą drogę na uczelnię/do pracy. Moim zdaniem pomaga i od razu stawia mnie na nogi. Ogólnie jestem fanem wolnej muzyki, ale z rana niestety nie ma opcji żeby się sprawdziły. :)

#5 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 11 July 2018 - 13:07 PM

To prawda że może obrzydzić to piosenkę, bo przecież "każę" ci ona wstać więc możesz się obrazić na nią :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, rano

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych