Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka na przesilenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 27 June 2018 - 22:07 PM

Macie może ulubioną muzykę na czas, kiedy naprawdę przychodzi ostre zmęczenie i kolejna kawa już nic nie pomoże?

Jak już padam na noc wtedy pomaga mi tylko ostry amerykański rap. Zawsze działa.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 alotti

alotti

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 28 June 2018 - 18:45 PM

Mi raczej muzyka nie pomaga, a kawy nie piję. Bardziej sięgam po yerbę i pomaga troszkę jeszcze podtrzymać człowieka na siłach. Tym bardziej, że często po siłowni muszę siadać jeszcze do pracy. Jeśli jeszcze to nie pomaga to bardzo chętnie sięgam sobie do jakieś seriale i jedzonko. Jeśli jeszcze dobrze się odżywiasz, śpisz odpowiednio na swój wiek to ciężko organizm doprowadzić do przesilenia. Fajnym sposobem jest spacerek na rozluźnienie wszystkich mięśni

#3 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 28 June 2018 - 20:46 PM

Ze snem to różnie bywa, jest trochę niedoborów. Na szczęście są weekendy, wtedy można nieco nadrobić. Spacer też pomaga.

#4 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 13:54 PM

Muzyka średnio pomaga, najczęściej jak leca dobre utworki to lubie jeszcze bardziej poczilować sobie na kanapie. Chyba najbardziej co mi pomaga to wyjść sobie na zakupy raz dwa. Kawy nigdy nie stosuje na zmęczenie bo to totalnie na mnie nie działa. Bardzo często chodze na siłownie z rana niż pod wieczór bo mam więcej chęci. Tylko gdy pójdę wieczorem no to mam więcej energii. Trzeba znaleźć odpowiedni balans między tymi czynnościami. Weekend jest do odpoczywania a w tygodniu trzeba zasuwać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych