Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka przed treningiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 06 July 2018 - 21:20 PM

Nastrajacie się muzyką przed treningiem? Jak mi się nic nie chce, to wtedy włączam ulubione kawałki z siłowni i się relaksuję. Taka muzyka przypomina mi o fajnych chwilach i małych sukcesach. Od razu nabieram ochoty na nowy trening i kolejne wyzwania.  Też macie taki sposób na chwilowe lenistwo?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 09 July 2018 - 02:14 AM

Ja nigdy nie słucham muzyki w domu której używam na siłowni. W domu przeważnie mam dużo obowiązków wiec nie mam czasu nawet się nastrajać biorę torbę i idę lub jade na siłownie. Muzyka odgrywa bardzo wazna role motywacyjną wiec jak sięgamy po jakies nutk i siłowni to może nam to źle pomóc podczas wykonywania ćwiczeń. W drodze wyjątków wole sobie pooglądac jakieś nowe ćwiczenia a wtedy je zastosować na treningu to mnie pcha na siłownie.

#3 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 09 July 2018 - 15:43 PM

Raczej nie zdarzyło mi się "nastrajać" muzykę przed treningiem, ale jeżeli Ciebie to motywuje, to super ;)

#4 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 23 July 2018 - 19:34 PM

Może nie chodzi u mnie o to, żeby muzyka prezed treningiem mnie jakoś zmotywowała, ale lubię sobie czegoś posłuchać. Jednak wydaje mi się, że ta w trakcie treningu daje mi dużo więcej.

#5 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 25 July 2018 - 12:02 PM

W trakcie ważniejsza chyba niż przed ale ta przed tez pozwala na odpowiednie skupienie i nastawienie już przed rozgrzewką więc jasne warto i to mieć na uwadze :D

#6 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 25 July 2018 - 19:20 PM

Raczej nie zdarzyło mi się "nastrajać" muzykę przed treningiem, ale jeżeli Ciebie to motywuje, to super ;)

Koniecznie spróbuj kiedys jak będziesz miała leniwy dzień. Myslę, że pomoże Ci to powrócić do treningu :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych